SAS vs ŞARBON

Tamerlane

Acemi
Alt klan mı? Kurucu dejavudan mı? Neler diyorsun sen! Onlar alakası olmayan iki ayrı klan .p
yamjavu, sisjavu gibi şarjavu olur bir kısmı sas vurdukça

Sen ne kadar boş konuşuyorsun birader Dejavu ile bu dünyada tanıştık birlikte hareket ediyoruz. Hell klanının sizinle birlikte hareket ettiği gibi herkes diplomatik hamleler yapabilir ama sen vıdı vıdı susmadın bir de espri falan yapıyorsun komikte olmuyor.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Pavırpaff görls izliyorum bu aralar çok iyi ya :cool: Özellikle de babıls.Batırkafın da hem esmer,hemde ters yapması hoşuma gitmiyo değil ama neyse, zamana bıraktım bakalım neler olacak.

DeletedUser65632

Ziyaretçi
Çok sevdiğim dostlarım olan SAS klanına bu savaşta basarılar dilerim kaliteleri ortada

DeletedUser69581

Ziyaretçi
Şarbon savaş istiyomuş arkadaşlara verelim Sas olarak iyi özgüvenliler :)

Sterilortam

Baltacı
Biz ayyıldız ile savaşırken bunlarla sa idik. Adamlar sınırları destekledi kamiler misler hazır. Sonra dediler ki savaşalım ama bizim kamiler Ayyildiza gidiyordu o sıra ve savunma ordularimiz hep ayyıldız sınırında destekteydi. 1 gün sonra savaşalım dediler. Biz destek atasiya bana klandan gelen destek ve kendi çektiğim destek 40 küsur saatte geliyordu. 1 gün bitince direk saldırılar başladı. Çok iyi direndik yukarıda, köyler aldık verdik geri aldık ama sav olmadığı için aldiklarimizi tutamadik. Peşine yamyam klanı bir anda başladı. Halbuki sa vardı onlarla habersiz ortak op yaptılar. Bizim köyleri topladılar yukarıda ama şimdi aşağıdan gümbür gümbür geliyoruz. Ve savaş oyunu bu kaybedede biliriz ama ben kaybetsek bile bunlara tebrikler demem. Bunlar FarmVilleci beleş klan. Her şeyi geçtim hazırlık yapıp sa bozuyoruz bir gün sonra deyip bizi hazırlıksız yakalayıp peşine yamyam ile op yapmaları yetiyor zaten

Farmville iyidir gel domates toplayak :D

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Ben sana dolayacağım merak etme.
Bak işte bu tam lafügüzaf. Varsa kamin yollada ilk 5 milyonu da alayım, oyunda bir nickin varsa tabii yoksa forum canavarı mısın sadece? Burdaki postlardan başarı vermiyor oyun :(

DeletedUser67130

Ziyaretçi
Bak işte bu tam lafügüzaf. Varsa kamin yollada ilk 5 milyonu da alayım, oyunda bir nickin varsa tabii yoksa forum canavarı mısın sadece? Burdaki postlardan başarı vermiyor oyun :(

Gayet oyun içerisinde aktif olarak bulunuyorum derdim o değil. Oyununa laf söylemek veyahut herhangi birisi baskasının oyuna laf atması da hakkı değil, sadece şurada konuştuğun şeyler hoş değil. Hoş olmayan şeyler için de hoş şeyler söylenmez pek değil mi?
' Burdaki postlardan başarı vermiyor oyun ' şunu bilmen gayet güzel.
Kamim var tabi seve seve atarım, 5m yi hak etmiş olursun :) Sizinkiler bi gelsin de dönüşüne yollarım :)

palad1n

Mızrakçı
Dejavu ile şarbon bir klan olamaz olsalardı dejavu olurdu alt olanida dej4vu yapardı şarbon yapmazdı tamam mı :p
poke topuna geri dön belliki düsünme gibi yetileri sen pek kullanmıyorsun bırak sahiplerin karar versin

SAS kazansın isterim tabiki ama önceden verilmis yanlıs kararlar sonucu çıkmıs bir savas

DeletedUser63716

Ziyaretçi
nick neydi ona gore kiyak geceyim geldiginde ?D. Burada yazdiklarim tabii ki hos gelmeyecek sizlere cunku cizilmeye calisilan dejavu sarbon ayri iki klan imaji palavra. bende bunu dile getiriyorum baska bir seyi degil. Bizim op yaptigimiz sarbon oyunculari neden dejavu destek klanina giriyorlar mesela? Sarbonun bir kismi gercekten kavgali olabilir lafim yok ama genel cogunluk aksi yonde. gordugumu dile getiriyorum. oyun icinde kimsenin oynayisina laf etmem, aksine tebriklestigim bircok rakip oyuncu var, kraltero ile neredeyse hergun mislesiyoruz ama en ufak bir saygisizligimiz yok olmazda zaten. gelip burada tuttum doladim vs yazmadikca .)