SAS vs ŞARBON

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Aramızda diplomasi olduğu halde bi hafta 10 gün hazırlık yapıp bizim ordularımızı dışarı atmamızı bekleyen ve köyler boş olduğu anda diplomasi atan şarbon ile hesaplaşma vakti geldi. Saygı çerçevesinde, oyun olduğunu unutmadan bol kesimli bir savaş olması dileğiyle...

DeletedUser66997

Ziyaretçi
Saygı çerçevesinde güzel bir savaş veriyorduk zaten. Umarım oyle devam eder. Benim içinen onemli unsur bu saygı yitirilmedigi sürece köy alınır verilir hic sikinti değil

Başarılar dilerim rakibimize

Bandolero

Mızrakçı
Anlamadığım şarbon habersiz mi diplomasi attı? Çünkü klan formuna 2 3 gün önceden diplomasi atılıyor vs yazılmıştı + sirküler falan da çekilmişti nötr e çekilecek haberiniz olsun vs diye. Yönetim vs işlerinden pek haberim yok merakımdan soruyorum..

Pikacuu37

Hafif Atlı
Anlamadığım şarbon habersiz mi diplomasi attı? Çünkü klan formuna 2 3 gün önceden diplomasi atılıyor vs yazılmıştı + sirküler falan da çekilmişti nötr e çekilecek haberiniz olsun vs diye. Yönetim vs işlerinden pek haberim yok merakımdan soruyorum..

Biz ayyıldız ile savaşırken bunlarla sa idik. Adamlar sınırları destekledi kamiler misler hazır. Sonra dediler ki savaşalım ama bizim kamiler Ayyildiza gidiyordu o sıra ve savunma ordularimiz hep ayyıldız sınırında destekteydi. 1 gün sonra savaşalım dediler. Biz destek atasiya bana klandan gelen destek ve kendi çektiğim destek 40 küsur saatte geliyordu. 1 gün bitince direk saldırılar başladı. Çok iyi direndik yukarıda, köyler aldık verdik geri aldık ama sav olmadığı için aldiklarimizi tutamadik. Peşine yamyam klanı bir anda başladı. Halbuki sa vardı onlarla habersiz ortak op yaptılar. Bizim köyleri topladılar yukarıda ama şimdi aşağıdan gümbür gümbür geliyoruz. Ve savaş oyunu bu kaybedede biliriz ama ben kaybetsek bile bunlara tebrikler demem. Bunlar FarmVilleci beleş klan. Her şeyi geçtim hazırlık yapıp sa bozuyoruz bir gün sonra deyip bizi hazırlıksız yakalayıp peşine yamyam ile op yapmaları yetiyor zaten

Mertkrdss

Baltacı
Biz ayyıldız ile savaşırken bunlarla sa idik. Adamlar sınırları destekledi kamiler misler hazır. Sonra dediler ki savaşalım ama bizim kamiler Ayyildiza gidiyordu o sıra ve savunma ordularimiz hep ayyıldız sınırında destekteydi. 1 gün sonra savaşalım dediler. Biz destek atasiya bana klandan gelen destek ve kendi çektiğim destek 40 küsur saatte geliyordu. 1 gün bitince direk saldırılar başladı. Çok iyi direndik yukarıda, köyler aldık verdik geri aldık ama sav olmadığı için aldiklarimizi tutamadik. Peşine yamyam klanı bir anda başladı. Halbuki sa vardı onlarla habersiz ortak op yaptılar. Bizim köyleri topladılar yukarıda ama şimdi aşağıdan gümbür gümbür geliyoruz. Ve savaş oyunu bu kaybedede biliriz ama ben kaybetsek bile bunlara tebrikler demem. Bunlar FarmVilleci beleş klan. Her şeyi geçtim hazırlık yapıp sa bozuyoruz bir gün sonra deyip bizi hazırlıksız yakalayıp peşine yamyam ile op yapmaları yetiyor zaten
Generals klanlarının gösterdigi mücadeleyi gösterebilecek kapasitede bir klan degil hatta klan bile degil ayakçı takımı gönlüm sizden yana kuklaların ipini kesinde oynayacak başka yer bulsunlar.. Sizden o kadar beleşe hazır köy alıp hala nasıl icraat yapamıyorlar anlamış degilim

Pikacuu37

Hafif Atlı
Generals klanlarının gösterdigi mücadeleyi gösterebilecek kapasitede bir klan degil hatta klan bile degil ayakçı takımı gönlüm sizden yana kuklaların ipini kesinde oynayacak başka yer bulsunlar.. Sizden o kadar beleşe hazır köy alıp hala nasıl icraat yapamıyorlar anlamış degilim

Gnrls klanı gerçekten çok iyiydi haklarını yememek lazım. Ben o savaşta da dedim. Çok güzel savaş oluyor. Kaybedende kazananda tebrik edilmeli diye. Biz bunları dünya başında yiyecektik. Dejavu abileri sahip çıktı. Dünya açıldığından beri tek yaptıkları barbar alıp büyütmek oldu. Bizde yukarıda dejavu ile anlaşma gereği köy almadık aşağıya indik. Kıtanın yukarısı dejavu aşağısı bizim diye. Bunlar bizim yukarıda kalan köylere göz diktiler. Onlarida alamiyolardida yamyam sa bozdu habersiz ortak girdiler

aga55

Kılıç Ustası

Tamam iste bak ne guzel size haber vermisler bize vermediler :) Sanirim sarbon oyuncususun... kendi forumunuza "SAS ile dip aynen devam aksi davranana yaptırım yapilir" yazmadılar mi? Sonra da 1 gun sonra diplomasi attilar. Birde kendi aralarinda surekli 10 gun onceden vurcaz hazir olun vs diye plan yaptılar hee bu plani uyelerine söylediler mi soylemediler mi bilemem de baksana sen sirku bile çektiler diyosun haberiniz olsun diye:)