SAP KLANLARI

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Yok ya sahibi boş birisi değil yani bana göre değil.Ayrıca adam size de bişey dememiş gelmiş kafasına göre tanıtımını yapmış,nostaljist'e gider yapmış,makara yapıyo işte ne güzel :D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Ne oldu şimdi birileri klana geçti sonra çoğu tekrar şizofrene geçti?

Mentalist

Milis
Konu boş, tıpkı sahibi gibi
Yok ya sahibi boş birisi değil yani bana göre değil.Ayrıca adam size de bişey dememiş gelmiş kafasına göre tanıtımını yapmış,nostaljist'e gider yapmış,makara yapıyo işte ne güzel :D

kardeşim yobaz ne anlar bunlara laf sokucan haddini bildircen göndericen illa laf yiyecekler beyni boş olan adam konudan nasıl anlam çıkarsın sonra konu boş diyor boş beyine ne sokalım diğeri gelmiş savaş açtık kaçtınız diyor makara klanına atar yapıyor güler misin ağlar mısın herkes adamım diye geziyor işte

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Yok ya onlarda iyi insanlardır birbirinizle birlikte oynasanız emin ol çok zevk alırsınız.Savaşmayı seviyolar ondan önlerine gelene atar gider en güzelini yapıyolar bence :D Ayrıca bu oyundan,forumdan adamlık konuşmaya gerek yok.Kim ne kadar adamdır değildir bi oyun üzerinden bilemeyiz ki :D

Mentalist

Milis
Yok ya onlarda iyi insanlardır birbirinizle birlikte oynasanız emin ol çok zevk alırsınız.Savaşmayı seviyolar ondan önlerine gelene atar gider en güzelini yapıyolar bence :D Ayrıca bu oyundan,forumdan adamlık konuşmaya gerek yok.Kim ne kadar adamdır değildir bi oyun üzerinden bilemeyiz ki :D

sen adamsın biliyoruz bak bunu forumdan

DeletedUser67841

Ziyaretçi
kardeşim yobaz ne anlar bunlara laf sokucan haddini bildircen göndericen illa laf yiyecekler beyni boş olan adam konudan nasıl anlam çıkarsın sonra konu boş diyor boş beyine ne sokalım diğeri gelmiş savaş açtık kaçtınız diyor makara klanına atar yapıyor güler misin ağlar mısın herkes adamım diye geziyor işte

Yoo adamım demedim hiç bi zaman, yine de sen çöpsün konu da çöplük hadi eyv

DeletedUser68249

Ziyaretçi
#biçerdöver klaninin oyuncuları bunlar :(

Oyun oynucam diye dört duvar arasında çürümüş hayatlar :(
mentalist anlamazlar kardeşim bunlar geyik den boşver : )

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ben senin profiline bakmadım çünkü dikkatimi çekecek bir oyuncu değilsin :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi

Makara klanıyla makara yaptık sen o kadar boşsun ki gelip atarı sen yaptın ağızını sen bozdun uzatmayayım dedikçe uzattın bende hak ettiğin şekilde cevap verdim uza velet çok konuşma oradan kaçtın anlamını çıkarman senin yobazlığın şimdi o boşluklarını al buradan kaybol doldurmamaları için worldün yarısını zor tutuyoruz

Mentalist

Milis
olum siz ikiz dingiller misiniz? napacağımı size mi soracağım nerenin angususunuz siz. Sizi kim getirdi ülkeye israf etmeyin oksijeni

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Ee noldu şimdi savaş açarken 17 kişiydiniz savaşı açtık 9 kaldınız :confused:

"Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir." -Albert Einstein

"Kendinde ısrar et, taklit etme." Ralph W. Emerson

"Güçlü olanı taklit edersen, güçsüzlüğünü kabul etmişsin demektir."

"Marjinal olmak uğruna, orijinal olmayı unutanlar yalnızca taklitçi olurlar."

Bonus:

Başkası olma, kendin ol
Böyle çok daha güzelsin
Ya gel bana sahici sahici
Ya da anca gidersin

Anasının kuzusu
Ciğerimin köşesi
Kız bu neyin cakası
Kız hepsi senin mi?
Hepsi senin mi?

Oynama şıkıdım şıkıdım
Ah yanar döner, a-acayipsin
Ne deli ne de divaneyim
Biliyorum sonunu
Sanma uğruna viraneyim
Beyenmedim oyununu

Oynama şıkıdım şıkıdım
Ah yanar döner, a-acayipsin

Hadi kasıl, hadi kapris yap
Hadi ben çekerim razıyım
You are the best
You are the top
Hadi, emrine amadeyim

Olay tam olarak da böyle. Herkesi biz sanmayın.

DeletedUser63716

Ziyaretçi
nostaljist kim? oyun içi nicki nedir?

DeletedUser58688

Ziyaretçi
yalandan kurulmuş bir klan gıbı duruyor savastıklarını goremedık daha rapor paylasta gorelım nasıl savasıyorsunuz.)

DeletedUser65896

Ziyaretçi
:D:D Lan olum adama neden ban yedirdiniz ayda yılda bi girer zaten foruma

Oyun içi nicki de aynı ya noltalj1st di galiba

iyi artık hiç giremez gereksiz yere ağızını bozdu yoksa tartışmak gibi bir niyetimiz yoktu ama farklı noktalara çekti arkadaş konuyu :D