SAP KLANLARI

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Hayırlı olsun.İsminizin özel bi anlamı varmı ? Yoksa damsız girilmez hipotezine karşı açılmış bi savaş mı ? :) Şaka bi yana umarım profilde de belirttiğin üzere son dünyan olur dostum :)

Bu arada

Merhaba şovalyeler:)
Bildiğiniz üzere TRİCKERS'ın şizofrene açtığı haklı savaşın (Bahanelerden bahsetmiyorum, olması gereken buydu) Sonucunda w50 çekilmez bir hale geldi.Efsane olacak dediğimiz dünyada şuana kadar tek efsane olan ŞİZOFREN-ALARM savaşı oldu .Dünyanın şimdiden savaşsız bir hal almasını kimse istemez sanırım.Trickers ın bu şekilde dünyayı kapatacağını hatta kapatma klanı listesinin bile hazır olduğunu biliyoruz.

O yüzden TRİCKERS içindeki, zamanın gelmesini bekleyen uyuyan hücrelere buradan sesleniyorum;''.Zamanı geldi.''
Size yapılacak olan yamukluk yapılmadan yapmanız gerekeni yapın.
Şizoyuda yanınıza aldınız mı dünya artık sizin hükmünüzde olacaktır.
Gösteri sırası sizde...Sahne sizin..

Her şey w50'yi güzelleştirme adına..
:p:p:D:D

Mentalist

Milis
Hayırlı olsun.İsminizin özel bi anlamı varmı ? Yoksa damsız girilmez hipotezine karşı açılmış bi savaş mı ? :) Şaka bi yana umarım profilde de belirttiğin üzere son dünyan olur dostum :)

Bu arada

:p:p:D:D

başgan görüşemiyoruz yine uzun zamandır. Bırakacağım artık sinir sistemime fazla geliyor bu oyun gidip candy crush süper mario falan oynayacağım artık

DeletedUser66224

Ziyaretçi
yaz gelmeden worldü bitirmiş oldunuz ve mantıklı bir hamle ama baya laf yersiniz şimdiden diyeyim :D yanlış anlaşılmaya çok müsait çünkü

başarılar diliyorum

DeletedUser66170

Ziyaretçi
başgan görüşemiyoruz yine uzun zamandır. Bırakacağım artık sinir sistemime fazla geliyor bu oyun gidip candy crush süper mario falan oynayacağım artık

Çok mantıklı bi karar :D bi knight bi de bu oyun biliyo musun.İlk sevgili gibi unutamıyo insan,bırakamıyo...Harbiden mafediyo insanı

Mentalist

Milis
Çok mantıklı bi karar :D bi knight bi de bu oyun biliyo musun.İlk sevgili gibi unutamıyo insan,bırakamıyo...Harbiden mafediyo insanı

aynen öyle sararıp solduk resmen ama yeter artık buraya bağlı kalmak istemiyorum. Başka şeyler yapıcam. Senfoni dinlemeye giderim artık dün ilkine gittik sarıyor domates ekerim kordonda koşuya çıkarım artık

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Ee noldu şimdi savaş açarken 17 kişiydiniz savaşı açtık 9 kaldınız :confused:

DeletedUser65896

Ziyaretçi
evet aldın ağzının payını şimdi şurdan gidebilirsin
Ahahahha ciddiye almadım diyelim illa kaşınıyosan seni parazit yaşantından soğutabilirim ama forum ahalisini rahatsız etmek istemem git pasiflerini toplamaya devam et :D:D