SANCAK

• Konuyu başlatan DeletedUser62776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67289

Ziyaretçi
W8 de üyesi olduğum world kapatma şerefine nail olduğum Sancak ailesine başarılar

DeletedUser23555

Ziyaretçi
W37 yi kapatan sancak mı? Savaş abi de geliyor mu
İlyas; abiler,dedeler gel derse bize söz düşmez :) Muhabbete geldim ben ;)

Oynuyorlarsa özellikle Gökhan abi ve Savaş abi başta olmak üzere bütün Sancak ailesine başarılar.
Teşekkürler Recep, seni de bir gün aramızda görmek isterim ;)

Savaş abi de mi varmıııışşşşşşşşşşş :eek: özledik çok tabi ki farklı klanlardayken değil, kendi halimizde minnoş klanımızda takıldığımız dönemi :p aynı klandayken laflarına yetişemediğim, farklı klanda olunca daha da bezdiren ama oyuna ilk başladığımdaki cahil zamanlarımdan bugüne bir süredir iletişim kurmasak da varlığını sürekli andığımız Savaş abiciğimiz sizi unutmadığımızı belirtir, minnoş ekibimizden oynayan olursa ve rakip olursanız en kısa zamanda yenilmenizi, dost olursanız da birlikte dünyayı fethetmenizi ister, iyi oyunlar dilerim. :p
Sevgi kelebenki sen hala buralarda mısın? Ne yaptımda bezdirdim :p Gel minnoş ekibimizde senin gibi bir monnoşaihtiyaç var. Ama biraz ürkütücü aileyiz korkmazsın dimi? :D teşekkür ederim.

başarılar. gökhan abi ve savaş abi varsa aynı kıtadakilere bol şans :D
Çok çektirdiniz bana çok :D Bu yaşlı halimle az hırpalamadınız beni, attınız ateş çemberinin içine yan abi yan :p

sinem1906

Mızrakçı
Sevgi kelebenki sen hala buralarda mısın? Ne yaptımda bezdirdim :p Gel minnoş ekibimizde senin gibi bir monnoşaihtiyaç var. Ama biraz ürkütücü aileyiz korkmazsın dimi? :D teşekkür ederim.

Buralarda değilim artık Savaş abi bu oyun belasından kurtuldum sanırım ama geleceğimiz tehlikede malum bu oyunun özelliği irade meselesi... :D bir de eğer korkutucu taraf biz isek ben korkmam doğal olarak, bu duyguyu rakiplerimizin yaşaması daha doğru olur. :p