SANCAK vs SOA

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Soa klanlarını Tebrik ederim . Worldde ki misyonlarini basariyla tamamladilar. Başka dünyada görüşmek üzere wub

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Fenersavar askere gidiyor yonetim kadrosu degisti bu sebeple yeni kadro en mantikli seyin ankayla ittifak hatta anka bunyesinde yol almak olduguna karar verdi.Biz.oyuncularda yonetimimizin sozlerine onay verip onlarla omuz omuza devam ediyoruz.Anka savasindan dolayi yipranmis olan bir klandan koy alarak sevibmek sacma soyle dusunun eskiya ve dejavu sancaga savas ilan etsin biz sancaktan koy tirtiklayalim sancagin yonetim kadrosu birakmak zorunda kalsin(adam askere gidiyor) sancak dejavuya katilsin bende.buraya gelip deyim ki noldu la bu samcaga zaaaaaa nasil bir sancak klanindaki strateji bilmez oyundan anlamaz bebelere soralim? Cok konusanlara tek sozum var soa belki anka oldu ama bu world biterken sancak diye bir klan olmayacak birakin sancak klanini vizler world sonunda ayakta kalirken oyundan anlamaz troller ancak yenibasla 26 lik hesaplarindan bizi izliyor olacaklar.

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Bu mesaji bilgilendirmek icin yazdim ama bazi yerlerde uslubum sert olmus ama amacim tartismak degil samcaka savaslarinda basarilar dileyim,iyi oyunlar

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Bu arada sozlerim sancak icindeki bazi ergen arkadaslaraydi tum sancak ustune alinmasin yoksa saygi cercevesinde oyunun oyun oldugunun farkinda.olarak oynayan kardeslerim ve abilerime boyle.ithamlarda bulunmam onlarun bunlari uzerine alinmamasi gerekir...