Sancak Veda

Drow

Mızrakçı
forumu takıp edıyorsa acun varmısın yokmusuna burdan bır klanı cagırabılır :d tabı programı da yenıden vısyona sokar :D

İOS - D Y B B U K -

Mızrakçı
su azap abiniz muhabbetini hic anlamadim :D ne alaka la :D siz wom kucuk enistenizle alarm ve vuslat biraderlerinizle 4v2 savasirken hic abi muhabbeti yoktu :D silinmeye basladiginizda yok o abiniz yok bu abiniz :D bos yapmayin hadi baska dunyalara :D ama silip gitmeyin dedigim gibi ( DINLENE DINLENE )

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
Üç ay çarpı yirmi dört saat ne yaparsa o kadar emek verdik hep beraber iki ay çarpı on iki saat bile emek verilse artık herkesin çorbada tuzu olacaktır. Teşekkürler arkadaşlar. Dörtyüz seksen Saat ile dokuz yüz altmış saat arası emek sonunda helalleşelim, gelecek aya, olmadı iki aya görüşürüz

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Üç ay çarpı yirmi dört saat ne yaparsa o kadar emek verdik hep beraber iki ay çarpı on iki saat bile emek verilse artık herkesin çorbada tuzu olacaktır. Teşekkürler arkadaşlar. Dörtyüz seksen Saat ile dokuz yüz altmış saat arası emek sonunda helalleşelim, gelecek aya, olmadı iki aya görüşürüz

ne diyo lan bu değişik. Alın bunu burdan :D

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
ne diyo lan bu değişik. Alın bunu burdan :D
0-7 yaşa anlatır gibi anlatıyorum iyi dinle (normalde başka bir tabir varda... Ban yemek istemiyorum); oyun başlayalı 7 ay oldu. Tahmini 3 aydır sancak ve aztek savaşı var. Herkes bu savaşa gecesini gündüzüne katarak oyun oynadı tüm günü oyuna verdi. 2160 saatlik bir maraton akıp geçti ve tahminim 2 ay yani 1440 saat sürecek bir kısım kaldı. 3500 saatimi sizinle geçirmiş olacağım. Yattigimiz saatleri bile ezberledik. Velhasıl kelam herşey için teşekkürler. 1440 Saat sonra vedalaşma başlar. Saygılar

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
Eveeet...Oyun sonu kuralı, zayıfı aradan çıkart ki dönüp vurmasın. Burada işlemez. Sancak görünürde zayıf ama inatçı oyuncuları var. Eger ALARM dan sonra sancak silinmezse w yi kapatabilirler bile derim. Umaırm kapatmaazlar hakkediyorlarmı evet ama kapatmasınlar..

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
0-7 yaşa anlatır gibi anlatıyorum iyi dinle (normalde başka bir tabir varda... Ban yemek istemiyorum); oyun başlayalı 7 ay oldu. Tahmini 3 aydır sancak ve aztek savaşı var. Herkes bu savaşa gecesini gündüzüne katarak oyun oynadı tüm günü oyuna verdi. 2160 saatlik bir maraton akıp geçti ve tahminim 2 ay yani 1440 saat sürecek bir kısım kaldı. 3500 saatimi sizinle geçirmiş olacağım. Yattigimiz saatleri bile ezberledik. Velhasıl kelam herşey için teşekkürler. 1440 Saat sonra vedalaşma başlar. Saygılar

Lan dana ilk 2 cümleden sonrasını okumadım ne boş adamsın kdkskfskdm

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
En büyük sorunumuzu dile getirdin. Herşeyi bildiğini sanan, okumaya bile erinen bir nesil yetiştiriyoruz. Biz turp diye ekiyoruz lakin tırtta çıkabiliyor... Güzel emek verildi teşekkürler.

* RooKie

Acemi
Adam nesil yetiştiriyoruz diye seni kastederek söylemiş sen kendini lahana ile kıyaslamışsın. Lahana yetiştirmekte bi cacıkta yok zaten tohumu atıyorsun ana saydığımız toprağa o besliyor zaten kendin gibi düşün , varoluşunu hani. Sebze seni.

MrTroya.

Casus
Adam nesil yetiştiriyoruz diye seni kastederek söylemiş sen kendini lahana ile kıyaslamışsın. Lahana yetiştirmekte bi cacıkta yok zaten tohumu atıyorsun ana saydığımız toprağa o besliyor zaten kendin gibi düşün , varoluşunu hani. Sebze seni.
Laf atcam diye öbür sayfada ban yedi zaten reis :d