SANCAK KLANI OLARAK BİR ÖZÜR BEKLİYORUZ...

• Konuyu başlatan DeletedUser21689
  • Başlangıç tarihi

POLİGON

Okçu
Yavaş gel aslanım. Ağlamadan gelin ama bize çok ağlamıştınız ondan dolayı diyorum.
Sıra onlarada gelecekmiş komik insan. Bu dünyada eşkiyayla savaştınız yiğit wom sancak ve aile klanı olarak onda da bir başarınız yoktu ağlamaktan başka. Eşkiya oyunu bırakınca boş köy alıp konuşmaya başladınız. Sizin ne mal olduğunuzu ben çok iyi çözdüm merak etmeyin. Savaşarak oyun kazanmış sanki :)

Yav pıtırcık yukarda yine seni yalanlayan istatistik var orda garuda klanıda var. Ayrıca basher klanıyla savaşımızda var onuda atarız istersen. Ayrıca omerta shelbyde oplara katılıyordu. 2 köye sav attın 5 köye kami attın diye bu savaşa dahil ediyorsun kendinide düşmanları neden dahil etmiyorsun. Yeter tamam biz seni rezil etmekten bıktık sen rezil olmaktan bıkmadın.

Git ötede ağla artık göz yaşlarına peçete dayandıramıyoruz

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Terbiyesizlesme kim kimin kucağında gördük sabah 8 e mis girdirip 7:52 de savaş ilan eden adamları savunuyorsunuz burada , Kucağı da bucagida görecekler
Aile klanı şuan kimin yanında Shelby onlarda ansızın Omerta klanını toplamış. Madem mertler desinlerki sizinlede işimiz olmaz bize yapılanı siz başka klana yaptınız. Aile bir plan yapmış yiğite dalacak ama kendine güvenerek değil birileri aklını çelmiş elinde patladı. Geçmiş olsun.

Edit-997395

Yasaklı
Sürekli ismim ve Eşkiya adı geçmiş . Tam olarak ne anlatmak istediğinizi anlayamadığım için cevap vermek istemedim . Gerekli konuşmayı Sancak klanı yönetimi ile yaptık zaten , daha fazla ismim geçmez ise sevinirim . Sorularınız varsa ya direkt bana sorun , ya da ismimi ve Eşkiya adını artık tartışmalarınıza dahil etmeyin lütfen . Oynamadığım dünyada halen ismimin geçmesi fazlasıyla rahatsız edici bir durum .

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Yavaş gel aslanım. Ağlamadan gelin ama bize çok ağlamıştınız ondan dolayı diyorum.
Sıra onlarada gelecekmiş komik insan. Bu dünyada eşkiyayla savaştınız yiğit wom sancak ve aile klanı olarak onda da bir başarınız yoktu ağlamaktan başka. Eşkiya oyunu bırakınca boş köy alıp konuşmaya başladınız. Sizin ne mal olduğunuzu ben çok iyi çözdüm merak etmeyin. Savaşarak oyun kazanmış sanki :)

Güldürme beni :)
Savaşmadık mı? İstatistiklerimizi attık ki savaştığımız klanlar da her zaman demedi mi Sancakla ciddi bir savaş verdik,Sancağın rengi belli diye. En azından rengimiz belli olarak savaştık peki ya siz? O çirkin planlarınızda boğuldunuz sanki ne diyorsun?
Son anda biz sizin ne mal olduğunuzu çözdük bence de ağlıyorsunuz minik serçe;)

DeletedUser59005

Ziyaretçi
Birileri demiş öldü kral geri döndü hayırdır biz yokuz diye ağlamışsınız burada Sancak ve uzantısı WOM az sabırla bekleyin özürü siz dileyeceksiniz hatta nasıl özür dilemek bu worldde duyulmadık şekilde :D
Bedavadan savaş açıp köy topladınız hainler sizi :)
Savaş açmadan misi çıkıp sonrasında savaş açan acizler sizi :)