SANCAK AİLESİ

Yandan Atmış

Yasaklı
W37 e sancak klanı az ve öz ekibi olarak girmeyi planlıyoruz dedelerimiz le beraber,maksimum sayımız 70-80 olucak girdiğimiz taktirde bir pürüz cıkmadığı sürece orada olucağız malum yaş ortalaması en yüksek klanlardan biri sancak klanı her an herşey olabilir dream44 ün peşine geliyoruz bakalım dedeler tekrar istekli biraz umarız güzel ve saygı çerçevesinde savaşlar muhabbetler olur :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
biliyorum zaten hiç sizle oynamadım düşmanda olmadım ama saygı duyulcak bi klansınız bence :)

Sahtenizi yapmak cesaret ister biraz :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Başarılar Dilerim .... Metin Abi Varsa Yeter Zaten

Pikacuu37

Hafif Atlı
aslında bizim başarılar dilememize gerek yok zaten çok iyiler bize şans lazım :D

( yanlış anlaşılmasın yalakalık gibi gözükebilir. Ama takip ettiğim bi klan ve her girdikleri dünyaya damga vuruyolar. Yigiti öldür ama hakkını yeme !!! )

Yandan Atmış

Yasaklı
Başarılar Dilerim .... Metin Abi Varsa Yeter Zaten

Şuanda kadro neredeyse tam 5 de 1 lik kısım yok denebilir oda iş olsun seyahat olsun ama eksikler ilerleyen vakitlerde bize katılır diye düşünüyoruz ümit ediyoruz metin abi 32 de yediği saçma ban yüzünden küstü oyuna :)

Yandan Atmış

Yasaklı
aslında bizim başarılar dilememize gerek yok zaten çok iyiler bize şans lazım :D

( yanlış anlaşılmasın yalakalık gibi gözükebilir. Ama takip ettiğim bi klan ve her girdikleri dünyaya damga vuruyolar. Yigiti öldür ama hakkını yeme !!! )

Ekibe katılmak isteyenler var dedeler yabancı istemiyor tanış onlarla(dedelerle) bir an önce gözlerine gir :D :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Şuanda kadro neredeyse tam 5 de 1 lik kısım yok denebilir oda iş olsun seyahat olsun ama eksikler ilerleyen vakitlerde bize katılır diye düşünüyoruz ümit ediyoruz metin abi 32 de yediği saçma ban yüzünden küstü oyuna :)

Başka Nickle Devam Ediyor

DeletedUser62747

Ziyaretçi
Sancak klanlarini ne severim ne de nefret ederim basarilar dilerim ama basarili olamazlar gibi geliyor ama hiç birşey belli deil

DeletedUser62640

Ziyaretçi
W8 den hatirliyorum sancak ekibini.
Dedelerdrn kastın ekibin o gunlerden gunumuze gelen cekirdek kadrosuysa kesinlikle yeni yetme klanlarin gram sansi yok.
Başarılar başkan.
Herzaman bu ekibe saygım vardır

W8 den hatirliyorum sancak ekibini.
Dedelerdrn kastın ekibin o gunlerden gunumuze gelen cekirdek kadrosuysa kesinlikle yeni yetme klanlarin gram sansi yok.
Başarılar başkan.
Herzaman bu ekibe saygım vardır

Dedelerden kastı klanın yaşlı kadrosu :) o günden bugüne yeni üye sayısı çok az bırakanlarda olsada o ekip devam ediyor