Saldırı ve geri dönüş süresi hakkında

• Konuyu başlatan rekabelrap
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bugün bir köye fake saldırıda bulundum 1 kılıç 1 casus 1 şahmerdan gönderdim kılıç ve şahmerdan öldü casus geri dönüyor sadece şahmerdanın alan mesafesi 24 dk olduğu için saldırım 6:05:33 gibi bir sürede vardı. Casus alan başına 7 dakika da gidiyor geri dönüşte casus kaldı sadece ve casus o köye tek gönderildiği zaman 1:49:40 gibi bir sürede gidiyor geri dönüş yolunda tek casus kaldığı için 1:49:40 gibi bir sürede gelse daha güzel olurdu.
İlgi ve alaka için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bu konuyla ilgili çok öneride bulundular sonuç değişmedi..

DeletedUser50380

Ziyaretçi
eskiden öyleydi zaten. Hatta eski dönemin oyunu olan klansavaslari scriptlerinden yapılan oyunlarda denerseniz hala öyle olduğunu görürsünüz. Hatırladığım kadarıyla bu olay başka bi öneriyle böyle oldu. Mesela sen saldırıyorsun 2 saate gidip 2 saate gönüyor 12 de saldırdın saat 4 de dönüyor diyor saldırı sana. Sana olan olay oluyor saat 3 de dönüyor. Bu yüzden çok şikayet alıyorlar böyle olması daha iyi olmazmı stratejik olarak oyuna uyum sağlamaz mı diye ondan sonra böyle yaptılar. Bu olayı şöyle düşünebilirsin. Duraktan durağa 5 dk da giden otobüs yolcu alarak mümkün olduğunca hızlı bir şekilde 5 dk da gidiyor ama sabah erken saatlerde yolcu olmayıncada yavaş gidip 5 dk da gitmesi gerekiyor. Anı mantık :) biraz karıştırdım sanırsam :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
eskiden öyleydi zaten. Hatta eski dönemin oyunu olan klansavaslari scriptlerinden yapılan oyunlarda denerseniz hala öyle olduğunu görürsünüz. Hatırladığım kadarıyla bu olay başka bi öneriyle böyle oldu. Mesela sen saldırıyorsun 2 saate gidip 2 saate gönüyor 12 de saldırdın saat 4 de dönüyor diyor saldırı sana. Sana olan olay oluyor saat 3 de dönüyor. Bu yüzden çok şikayet alıyorlar böyle olması daha iyi olmazmı stratejik olarak oyuna uyum sağlamaz mı diye ondan sonra böyle yaptılar. Bu olayı şöyle düşünebilirsin. Duraktan durağa 5 dk da giden otobüs yolcu alarak mümkün olduğunca hızlı bir şekilde 5 dk da gidiyor ama sabah erken saatlerde yolcu olmayıncada yavaş gidip 5 dk da gitmesi gerekiyor. Anı mantık :) biraz karıştırdım sanırsam :)

Rampada dolu iken ve boş iken ? :)