Saldırı geldiğinde çıkan ses.

• Konuyu başlatan DeletedUser54786
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
pc de klanlar açıkken saldırı geldiği anda çıkan "gümmm" sesi yerine daha melodik kulağa daha hoş gelen bir ses koyulmasını öneriyorum. saldırı tehdidine karşı pc yi açık bırakıp yatıyorum ses sistemininde biraz volumunu açıyorum yatmadan evvel , o ses yuzunden bir gun başımıza iş gelecek arkadaş :D beethoven,mozart, çarşambayı sel aldı,ordunun dereli veya ne bileyim işte normal bir ses koyulsun allah aşkına ya gümmm ne ya unsure kalpden ölücez bir gun tv ye çıkıcaz rezil olacaz ölmezsekde, oyun oynarken çıkan sesden kalp krizi geçiren vatandaş diye closedeyes

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bu koyulsun
[video=youtube;-8qifzv_F4Q]https://www.youtube.com/watch?v=-8qifzv_F4Q[/video]

DeletedUser54786

Ziyaretçi
saldıran yoktur ondan Blood For Blood :D şaka bir tarafa ama hakkaten savaşın ortasındayız diye uykumuzdan bile feragat ediyoruz ,yatarken sesleri açıyoruz haliyle,tamam ses olayı iyi uyarıcı oluyor uyanıyoruz hemen,ama bir normal uyanmak var birde gumm diye sesle yatakdan fırlayarak uyanmak var :D yönetimden ricam daha nazik daha naif bir ses dosyası kullanılmasıdır :)

okadar5

Baltacı
ne koysunlar ?
aşkım telefonu açarmısın ? :D

bırak abi saldıran saldırsın uyuku bölünürmü ya :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
vallahi ben bölüyorum, kahve falanda yapıyorum acele tarafından huh

okadar5

Baltacı
:D ozaman bi öneride ben yapayım bi seçenek eklensin telefonun zil sesi gibi herkez istediği
mp3 dosyasını koysun öyle uyansın :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
abartmasan iyiydi güzel kardeşim closedeyes

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bir sonraki güncellemede aslında bu düzeltilebilir . Ses kısmına herkes istediği ses i koyabilsin :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.