Sahibinden Satılık Köy

DeletedUser

Ziyaretçi
bu köyü benden alıp başkasına mı satıyorsun :D haha

*perfect*

Yasaklı
eskilerden laz uşağını görmek bana mutlulukluk verdi. tabi herzamanki gibi atakan yine aktif maşallah post kasmış adam :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Ben hala post sayısının -5000 olmasında kaldım :D

DeletedUser59556

Ziyaretçi
2 sene önce empeat hesabim böyle şaka yaptığımdan ötürü uyarısız banlandı. Buralar buram buram adalet kokuyor.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
şimdi yönetimle olan konuşmamı direkt atmam yasak olduğundan atamıyorum. Ama atsam nasıl bir ayırımcılık yapıldığını görürdünüz.
ben 2014 yılında "KARŞILIKSIZ KÖY" isminde konu açtığım için "ticaret" adı altında ceza aldım aynen böyle bir konu açtığım için ceza aldım. Destek bildiriminde net bir şekilde "forum kurallarını okudunuz mu?" cevabı geldi devamında "Kurallar açık ve nettir" dendi ve süresiz banımızı kaldırmadılar.

Uyarıldım mı, hayır.
Ticaret var mıydı, hayır.
Bunun ki gibi troll başlık mıydı, evet
Zamanında kimseye birşey demedim. Eyvallah çektim izin alarak yeni hesap açtım. Ancak bu durumun aynısını yaşayıp ban almıyorsa başka biri bu haksızlıktır. Bu ayrımcılıktır. Kendinize yakıştırır mısınız böyle birşeyi. Hakkım yeniyorsa hakkımı savunurum. Kurallar değişmiş olmalı ki arkadaşı uyarılmaya dahi gerek duyulmamış.

Nk7vPQ.png

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Selami satar o köyü taşınır 37 den yakinda zaten:)
PUSULA nin olmadigi yerde bizim lazın ne isi var yaw:)

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Hiçbişey değişmemiş.
Adam mı kayırılıyor? yoksa desteğe başvurmam mı lazım.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Ooo hesap banlanmamış daha. Yönetim arkadaşı kayırmaya devam ediyor. 3 maymunculuğa devam heralde.

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Milletin canı sıkılmış trolluk yapacak yer arıyormuş. Her posttan smook weed sesi yükseliyor :D