~SAHi~

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Normalde dümdüz basarılar dileridim ancak

1585416662283.png

3 defa görünce önce tebrik edicem yapması kolay değil gerçekten sonrada kişisel yorumum çok görmemiş gibi duruyor online bi oyun yarın sabah geç kalkarsan ne olcagı belli olmuyor aynı azimi burada göstemeniz dilegi ile

LaFleur01

Baltacı
Normalde dümdüz basarılar dileridim ancak

10928 adlı eklentiyi görüntüle

3 defa görünce önce tebrik edicem yapması kolay değil gerçekten sonrada kişisel yorumum çok görmemiş gibi duruyor online bi oyun yarın sabah geç kalkarsan ne olcagı belli olmuyor aynı azimi burada göstemeniz dilegi ile

Ekip iyi oynarsa ve diplomasin istediğin gibi olursa neden olmasın ve bunu bugüne kadar kimse yapamadı ve yapamayacak görmemiş gibide olmuyor dünya kapatan klanların havalarından geçilmiyor pre ile oynayıp hava atanlara bu yorumu yaparsanız bende sizi desteklerim.Tabi bu dünyadada 300-400 kişi ile gelmeyip başka klanlara set yapmayıp düzgünce herkes dünya kapatmaya oynarsa neden o azmi göstermeyelim :)
---
bu arada iyi dileklerini ileten arkadaşlara teşekkür ederim tekrardan.

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Ekip iyi oynarsa ve diplomasin istediğin gibi olursa neden olmasın ve bunu bugüne kadar kimse yapamadı ve yapamayacak görmemiş gibide olmuyor dünya kapatan klanların havalarından geçilmiyor pre ile oynayıp hava atanlara bu yorumu yaparsanız bende sizi desteklerim.Tabi bu dünyadada 300-400 kişi ile gelmeyip başka klanlara set yapmayıp düzgünce herkes dünya kapatmaya oynarsa neden o azmi göstermeyelim :)
---
bu arada iyi dileklerini ileten arkadaşlara teşekkür ederim tekrardan.

https://de153.die-staemme.de/guest.php turkiyede belki yapan yok ama yabanci sunucularda bu koy sayilarini daha once gordum aslinda tartisma cikartmak icin yazmamistim oyle anlasildiysa kusura bakma lutfen

LaFleur01

Baltacı
abi ozamanlar liseliydik malum bilgisayarcıyım online sürem yüksek az uyuyorum 3000 küsür köy var pre olmadımı köylere tek tek girip altın basardım pre olduğundada topluca 3 günde bir kere basıyordum pre ucuzdu aylık 200 pre harcardık ama öğrenci olduğumuzdan bazen paramız olmazdı tabi + bakıcı atanlardada pre olmadımı onların 1500 küsür köyüne tek tek girer ordanda altın basardım hayatım klanlardı ozamanlarda, pre ile ham çekme olayı çıkınca artık soğudum eski zamanlar iyiydi :)

morfin*

Yasaklı
Ula 3000 köye tek tek girip bakmak da büyük emekmi diyeyim işsizlikmi diyeyim karar veremedim :))

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Benlik değil casualde 4 köyüm var erindiğimden tek tek girmiyorum pre aktif ediyorum :) 3000 köy ne lan 10saniye ayırsan 8 küsür saat köyleri gezmek için ayırman lazım :) helal olsun ahmet :)
O erindiğinden değil zenginliğinden gökhan abi sdlfvjdsklfv
Biz de bazen eriniyoruz ama amelelik devamke :(

LaFleur01

Baltacı
ozamanlar aşk ile oynuyorduk oyunu, şimdiki oyuncular programı açıyor herşey otomatik hallediliyor

morfin*

Yasaklı
Cogu oyuncu sah-i klanlari ile dalga gecer goy goy yapar ama yinede adamlar girmek istedigi dunyaya ekiplerini getirip ellerinden geleni yaparak oynuyorlar,
cogu iyi oyuncu ama gunumuz sartlarina bir cok iyi oyuncu gibi uyum saglamakta zorlanabiliyorlar normal dunyaya bir cok oyuncu 10-15 k pre ile giris yaparak oynuyor durumu musait olmayanlar cok az pre ile mucadele ediyor bir cok klan aile klanlari es dost diplomasi yaparak oynuyor sahi gibi klanlar yalniz mucadele ediyor sonra forumda 3-5 kendini bilmez ukalanin goy goyuna alet oluyorlar.. isin ozu dalga gecenler keske kendi klanini kursa da normal bir dunyaya girip mucadele etseler bizlerde basarilarina sahit olsak .

LaFleur01

Baltacı
Cogu oyuncu sah-i klanlari ile dalga gecer goy goy yapar ama yinede adamlar girmek istedigi dunyaya ekiplerini getirip ellerinden geleni yaparak oynuyorlar,
cogu iyi oyuncu ama gunumuz sartlarina bir cok iyi oyuncu gibi uyum saglamakta zorlanabiliyorlar normal dunyaya bir cok oyuncu 10-15 k pre ile giris yaparak oynuyor durumu musait olmayanlar cok az pre ile mucadele ediyor bir cok klan aile klanlari es dost diplomasi yaparak oynuyor sahi gibi klanlar yalniz mucadele ediyor sonra forumda 3-5 kendini bilmez ukalanin goy goyuna alet oluyorlar.. isin ozu dalga gecenler keske kendi klanini kursa da normal bir dunyaya girip mucadele etseler bizlerde basarilarina sahit olsak .
salla ya şimdi biri gelir derki oyun açıldıktan 1-2 hafta sonra preleri bitiyor . ama bilmiyorki o adam 2 haftada pre ile 10 köy alıyor.

LaFleur01

Baltacı
Merhabalar, bizler LockDown klanı olarak Dünya'ya giriş yapmaya karar verdik. Herkese teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.