~SAHi~

LaFleur01

Baltacı
flood yaptım özür diliyorum, biz w3 dışında başka bir yerde adam akıllı oynamadık farklı dünyalardaki üyeleri tanımıyoruz üyeleri tanımak için zamana ihtiyacımız var bakıyorum diğer klanlar farklı dünyalarda oynayan (w23-24) 200-250 oyuncunun w25 e gelmesiyle oluşmuş, zaten profillerindede w24 ten geldik w18 den geldik yazıyor, forumdaki klan tanıtımlarına bakıp bu rahatlıkça anlaşabilir 14-15 sayfa yorum var forumda herkes birbirini tanıyor bizim ise w3 te 70 tane üyemiz var bunların 20 tanesi w25 e katıldı 20 küsür kişide eskiden bizim klanda bulunan ve daha sonra w25 e başlayan kişelerdir diğer üyelerimizle 25.dünyada tanıştık bizim bu üyeleri yakından tanımamız gerekiyor ayrıca cihad klanlarıyla diplomasimiz bir değildir bununda altını çiziyorum bizden bağımsız bir klandır. klan profilimizde yazan klanlar dışındakiler bize bağlı değildir sadece müttefik anlaşması vardır. iyi oyunlar...

güzel bir yazı olmuş haklısınız kadro olarak bakınca üye sayınız az ve yeni gelenleri tanıma süreci olacaktır