Sado VS Zorba

TOKMAKCI RYU

Milis
Nasıl bir his. Kafasına forumda dahil tokmakla vurulmuş olup tokmakçı diye tag almak :D anlatsana :D

Screenshot_52.png

senin kafana fazla vurmuşum beyinde sarsıntı olmuş herhalde, sen bi göz at bu resme belki işine yarar puahahah

ben buraya yazdığımda sen ortadan kayboluyordun en son ben ban yiyince dönüp kendi kendine konuşuyordun 8 yaşındaki çocuklar senden daha cesaretli :D

Mutios

Yasaklı
senin hayatın bitmiş çocuk gelmiş hala oyun diyor kafaya gel gülmekten çenem ağrıyor, tam bi stres topu arada bi gelip free serotonin kasıyom bundan video yap şimdi bitane primci de bana hahahahahahahahah

1636049298793.png

Bak şimdi küçük dostum. Yaşının 22 civarında olduğunu biliyorum. Suratındaki akneler yeni iyileşmiş ergenlik safhasından yeni çıkıyosun lakin.
Ben senin instanı bilmem gerçek hayatta naptığını bilmem ne işle uğraşırsın bilmem umrumda da olmaz :D ( Profil resmi şu segment bir adamsın )

1636049371507.png

Ama senin gibi dayak arsızı olan arkadaşları ( Oyunda ) yıllardır döverim. Dövmekle kalmam üstüne yerin dibine sokarım :D Aylardır yaptığım gibi.
Yani bu sinirini anlıyorum başaramadın usta sığıncak KLan kalmadı.

Ama gel öp abinin elini. mutios Abim de söz klan daveti atıcam ;);););) World69da random arkadaşlarınla başarılar dilerim. Arkadaşların hesap siliyormuş aynısını sende yap :D