Sado VS Zorba

TOKMAKCI RYU

Milis
hahaha çok üzüldüm :D :D :D :D sana açıklama yapma zorunluluğum yok ortada bir hırsızlıkta yok :D Güzel algı operasyonu yine fail :D

konuştukça batmaya dewamke, şimdi o videoyu kimin bana attığını duysan 40 dk'lıkta ona video çekecen haberin yok kepaze ettim olum seni daha da ederim konuştukça :D

adam sanıyor ki hayranı olmuşuz dibindeki düşmanlarından haberi yok hahahahahahah

Mutios

Yasaklı
konuştukça batmaya dewamke, şimdi o videoyu kimin bana attığını duysan 40 dk'lıkta ona video çekecen haberin yok kepaze ettim olum seni daha da ederim konuştukça :D

adam sanıyor ki hayranı olmuşuz dibindeki düşmanlarından haberi yok hahahahahahah

Neye kepaze oldum anlamadım :D O videoları istesem kaldırttırabiliyorum biliyosun demi :D Dünyanın en kepaze bebesi sensin farkında değilsin henüz ama :D

Mutios

Yasaklı

yine şımardın sen yayın aç sana bi 30k yapıştırayım da kötü yola düşme aslanım

AAAAAAAAAAAA ki kikikikikkiki döner ekmekçi liseli tayfa kudurdu.

1636048554695.png

Yallllllaaaaaaaaaaaah w69a pre kasmaya PuhaHAHAHAHAhahahaha. Forum hesabını permalattım elemanın hala konuşuyor :((((

TOKMAKCI RYU

Milis
Neye kepaze oldum anlamadım :D O videoları istesem kaldırttırabiliyorum biliyosun demi :D Dünyanın en kepaze bebesi sensin farkında değilsin henüz ama :D

burdan kaldırırsın, youtube'dan da kaldırırsın ama milleti manipüle edecek hiçbir şeyin kalmaz elinde sen bizi yanındaki 15 senedir pc başından kalkmayan veledlerle karıştırıyorsun herhalde uza hadi veled senden onlar acı acı çıkacak, burda ortada bir hırsızlık yok diyorsun kendi ağzınla yaptım diyorsun videoda,

sen git 13 yaş kitlene anlat abisinin yallahh kovdukça geliyor :dddd

Mutios

Yasaklı
burdan kaldırırsın, youtube'dan da kaldırırsın ama milleti manipüle edecek hiçbir şeyin kalmaz elinde sen bizi yanındaki 15 senedir pc başından kalkmayan veledlerle karıştırıyorsun herhalde uza hadi veled senden onlar acı acı çıkacak, burda ortada bir hırsızlık yok diyorsun kendi ağzınla yaptım diyorsun videoda,

dostum videoda ağzımdan yaptım denilen olayın bitsle alakalı değil :D Cahil bir bebe olduğundan :D Videonun neyle akalalı olduğunu bir izle :D Sana kıyamam ben sözde beni harazlayacak konuları nereye getiriyor :D :D

TOKMAKCI RYU

Milis
AAAAAAAAAAAA ki kikikikikkiki döner ekmekçi liseli tayfa kudurdu.

29974 adlı eklentiyi görüntüle

Yallllllaaaaaaaaaaaah w69a pre kasmaya PuhaHAHAHAHAhahahaha. Forum hesabını permalattım elemanın hala konuşuyor :((((

ben merkezcilikte bu veledin psikolojik sıkıntılarından sadece bitanesi forum hesabımın banlanmasının senle yakından uzaktan alakası yok, her şeyi biliyormuş gibi konuşup bir naneden haberi olmayan hayatı pc başında çürüyecek (pardon artık nezarethanede olabilir puahahahaha) bebelerden bitanesisin adam yerine koyup hala cevap verdiğim için nasıl gülücük saçıyor tipe bak stres topum benim :D

Mutios

Yasaklı

Kovulan sensin bu arada dünyadan . Farkına değilsin ama :D :D :D Etkisinde kaldı tabi başarısızlıkların. Random kardeşim benim..

Mutios

Yasaklı
ben merkezcilikte bu veledin psikolojik sıkıntılarından sadece bitanesi forum hesabımın banlanmasının senle yakından uzaktan alakası yok, her şeyi biliyormuş gibi konuşup bir naneden haberi olmayan hayatı pc başında çürüyecek (pardon artık nezarethanede olabilir puahahahaha) bebelerden bitanesisin adam yerine koyup hala cevap verdiğim için nasıl gülücük saçıyor tipe bak stres topum benim :D

Dikkkat et buda perma yemesin :D 5. forum hesabın olduğunuda öğrendim :D o kadar random ki adam hangi nickle ortalıkta olduğunun önemi yok. Kimsesiz çocuklar gibi :D :D

TOKMAKCI RYU

Milis
Kovulan sensin bu arada dünyadan . Farkına değilsin ama :D :D :D Etkisinde kaldı tabi başarısızlıkların. Random kardeşim benim..

arkadaşlar bu arada bize mülteci sığınmacı cart curt diyen bu eleman,

bit muhabbetleri çıkınca yurtdışın teleport atmış hahahahahahahahah

bana bak kanada'nın mülteci mevzuatları güzel bi göz atttt

Mutios

Yasaklı
arkadaşlar bu arada bize mülteci sığınmacı cart curt diyen bu eleman,

bit muhabbetleri çıkınca yurtdışın teleport atmış hahahahahahahahah

bana bak kanada'nın mülteci mevzuatları güzel bi göz atttt

Zoooooooooorrrrrrrrrrrrrt. Kabul etsende kabul etmesende oyun bitttttttttti kardeşim.

1636048982819.png

Başka dünyalara hadi pre kasmaya :p:p:p:p:p:p

TOKMAKCI RYU

Milis
Dikkkat et buda perma yemesin :D 5. forum hesabın olduğunuda öğrendim :D o kadar random ki adam hangi nickle ortalıkta olduğunun önemi yok. Kimsesiz çocuklar gibi :D :D

hayır canımın içi bu 2. matematiğin olsa bi sapa balta olurdun zaten ya da gözlerin ko ekranında mı kayboldu hahahahah

vurmaya dewamkee