SADO VS W66

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Royalp

Mızrakçı
Kanka en son zorbayı da tek başına yeniyodun sonra tükürdüğünü yaladın işte aman aman sen bir şey söyleme lafının adamı değilsin çünkü
La Berkan sen adam mısın 2 ay önce sado dede dcsinde ağlayan sen değil miydin daha dedeye savaş açmaya korkan sen adaletin ne yaptığına bakabilirsin kolay haritanda oynamak basit gel bide bizim haritada oynayın tek opta siler sizi zorba yada başka klan hade yallah başka çöplüğe

Royalp

Mızrakçı
Şu şey janjoolcan mı kimseye savunma atmayan operasyon yiyip köy peşlemeyen :d baya korktum şuan
La sen ondan bi köy dahi alamazsın zorba sınırında 50 köyü var 1 köy vermedi jancoll
Sen anca boş yaparsın ya hesap sil yada köyleri boş bırak seni toplamak zevkli olacak

datomereis

Kılıç Ustası
Amo nun hic zorbayi yeneriz dedigini gormedim. Surekli soda ya zaman kazandiricaz yaziyordu. Kendi ekibim olsa kapisirdik yazdi 1-2 kez haricinde hic gormedim zorbayi soyle yapariz boyle yapariz dedigini. Bence gayet guzel de direndiler. Sodaya zaman da kazandirdilar. Soda nin hesaplayamadigi sey catapatin onlardan daha iyi klan olduguydu.
simdi sodaya tek atilacak. Toplu hesap silme seanslari bekliyorum :D

RahaT Durmaz

Yasaklı
La Berkan sen adam mısın 2 ay önce sado dede dcsinde ağlayan sen değil miydin daha dedeye savaş açmaya korkan sen adaletin ne yaptığına bakabilirsin kolay haritanda oynamak basit gel bide bizim haritada oynayın tek opta siler sizi zorba yada başka klan hade yallah başka çöplüğe
Aynen kanka 2 düşman var yenilmemişiz siz zorbaya karşı 0 çekip peşkeş çekiyorsunuz baya omurgalısınız

.AMO.

Casus
Fotoğraftaki klanlar aleminde gelmiş geçmiş en iyi oyuncu konumunda bulunan AĞLAMADAN DURMAZ lakaplı kişinin oyun nickini doğru bilene @HapazCı* tarafından 500pp hediye edilecekmiş.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.