Sabotaj diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser39108
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39108

Ziyaretçi
DİPLOMASİMİZİ EN YAKIN ZAMANDA BÜTÜN TAŞLAR YERİNE OTURDUKTAN SONRA BURADAN AÇIKLAYACAĞIZ.

BEKLEMEDE KALIN A DOSTLAR :)

tt2SABOTAJ KLANLARI GENEL KOORDİNATÖRÜtt2

WEROWER07

DeletedUser614

Ziyaretçi
Pilav klanları olarak düşman ilan ediyoruz sizi tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
kişi sayısına göre belli olacak =) 1000 kişi olup 4e bölünebiliriz :D

DeletedUser55720

Ziyaretçi
yok bea bengam can gardaşım benim atajeanda tanıdıkdır dalgasına savasırız anca dostların savasını anca rüyada görürler :)

DeletedUser55720

Ziyaretçi

cangardaşım benim yigene attıgın mesajı yönlendirdi bana w34 için w33 devam etsin ki oynayacagız w34 içinde seninle çalışırım merak etme :) sen bana beraber kuralım sözü verdin bende sana verdim bi bi araya gelemedik :)

DeletedUser55720

Ziyaretçi
yada sen bi birliğini sölede ben bi arayayın jandarma özel harekat diyarbakırdan uzman cavuş ibrahim diye :) seni bi sordurayım :) iyimiymişin sağlıgın yerindemi :)

DeletedUser39108

Ziyaretçi
klandan çıkıp PİLAVCI yı kurup hepinize savaş ilan edersem görürsünüz siz tt2

DeletedUser39108

Ziyaretçi
2 :D birini sen yaptın,birini ahmet :D

gerçi sen benim hesabımı hackleyip köylerimi herkese dağıtırsan bile kızamam ben sana biliyosun sibel hanım tt2 tt2

DeletedUser51053

Ziyaretçi
2 :D birini sen yaptın,birini ahmet :D

gerçi sen benim hesabımı hackleyip köylerimi herkese dağıtırsan bile kızamam ben sana biliyosun sibel hanım tt2 tt2

Abla de bana sümsüğü beynine geciririm :p ahmet kam :-D aydın mı :-D:-D aferin ona :-D:-D hiç de annatmadı bak :-D ya o değilde w33e sirkü geççem. Werower saf çocuk kaldırabilirsiniz diye hehe

DeletedUser51053

Ziyaretçi
Kaldırabilirsiniz degilde kandırabilirsiniz olcek ;p seni kaldırabilene helal ossun.. tripkolik :-D:-D