SAB vs Fena

NEFRETDOLU

Casus
Mikail abi sen ne yapmışsın şuna bak ahahaha çok eğleniyorum ya gerçekten şaka gibisin ama söylediğim gibi benim aldığım bir terbiye var senin gibi olamam sen böyle devam :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

NEFRETDOLU

Casus
Yanlışın var canım benim ben asla o şekilde konuşmuyorum ceza alacağım yada almayacağım için değil benim aldığım terbiye bu yani herkes kendine yakışan dil ile konuşuyor ;) çok kasma acelemiz yok böyle böyle öğreneceksin konuşmayı :D

*BloW

Okçu
sen sana hakaret eden adama canım diyebilecek kadar terbiyeli çocuksun aferin sana evlat öğretmişler sana konuşmayı :)

*BloW

Okçu
burda da şimdi yolunu bulursun bizim gördüğümüz terbiye böyle diye şimdi sen :) biz ona terbiye değil de başka bişe diyoruz da onu da anlayan anlar zaten :)

NEFRETDOLU

Casus
Farkındaysan canım benim argo kelimelerine ara vermişsin seve sevee aferin İnan bana dahada geliştiricez bu konuşmanı aferin len ahahah :D şimdi sırada mesaj yazmadan önce hayır bunu yazmamalıyım demeyi öğrenmen bu senin için zor bir ders olacağı için 2 3 güne bölmeni tavsiye ederim malum yaşın biraz geçmiş büyüklerinin öğretmediğini öğretiyorum zaman alabilir ;)

Otoban Faresi

Baltacı
Diyorsun edebini kontrol edemeyen ban yedi anladım geçmiş olsun :) öğrenecek ceza yiye yiyede olsa öğrenecek büyükleri o güzelliği yapmamış buna uğraşmamışlar demek ki ben halledecm :D

Ne banı ?? Gereksiz insanlarla muhattap olmamak için fazla genel foruma girmiyorum. 59 daki gibi sarmıyor burası ... Meydan senin olabilir... Oyunda alırım aklını o bana yeter ;)

NEFRETDOLU

Casus
kim sana ban yedin dedi ki siz ne kullanıyorsunuz anlamadım gitti allah yardım etsin önce okudugunuzu anlamak için bi kursa yazılıın sonra yazı yazın :D