s.a

WHITE TIGER

Acemi
vay beykoz tokatlaşsın beni ha eline sağlık benim yanaklarımda acı yok istediğin her yerde her zaman senin gibiler ile savaşırım buyur gel beklerim benim nikim ismim belli

beykoz61

Ağır Atlı
vay beykoz tokatlaşsın beni ha eline sağlık benim yanaklarımda acı yok istediğin her yerde her zaman senin gibiler ile savaşırım buyur gel beklerim benim nikim ismim belli

Bişey derdim de sana bizim klana almış seni bizimkiler o yüzden uzatmicam pek değmesin :)

WHITE TIGER

Acemi
De de içinde kalmasın bu klan seninmi. Hadi senin diyelim millet savasırken sen neden beleş koy arıyordun

beykoz61

Ağır Atlı

Evet benim bi itirazın mı var

Hadi senin diyelim millet savasırken sen neden beleş koy arıyordun

Puhahaha beleşmi fjdjdjdkdk gözündemi yoktu saldırganda 1. lik savda 3. Destekte 3. Lük totalde 1. Lik vardı ve rakipten başka köy toplamadım yeri geldi mis bitince seni ve klanındakileri toplamak için gerideki köyleri bile klana saldık ki mis açılsın sizi beleş beleş toplayalım diye bide sana bakalım multiler gırla millete saçma sapan mesajlar atıp seni bitirecem saçma sapan tahrik edici mesajlar atıp engel atan boş bi adamsın seni burda ciddiye alan bende hata
IMG_20200507_125824.jpg

uyznlar

Ağır Atlı
Evet benim bi itirazın mı var

Puhahaha beleşmi fjdjdjdkdk gözündemi yoktu saldırganda 1. lik savda 3. Destekte 3. Lük totalde 1. Lik vardı ve rakipten başka köy toplamadım yeri geldi mis bitince seni ve klanındakileri toplamak için gerideki köyleri bile klana saldık ki mis açılsın sizi beleş beleş toplayalım diye bide sana bakalım multiler gırla millete saçma sapan mesajlar atıp seni bitirecem saçma sapan tahrik edici mesajlar atıp engel atan boş bi adamsın seni burda ciddiye alan bende hata

12769 adlı eklentiyi görüntüle

vay be yağmur gibi kami atçam :SDADAS

MrTroya.

Casus
Sefa sakin ol be ya. Adamlar kapattı 46yı işte. Daha beleş köy falan diyemezsin. Benim de tebriğim buraya kısmetmiş. Kudret klanlarını 46dan ötürü tebrik ederim :D