Sıradaki kim olacak ?

Harley.Quinn

Yasaklı
Esl bilmemde pro bilmemde
Suprisz yapmz pasa gider

Daha cümle kurmayı bilmiyorsun.
hebele hübele

Paşa sürpriz yapmaz doğru sonuna kadar gider. Bugüne kadar oynadığım en delikanlı ,sözünde duran karakterli insanlarla dolu paşa klanları. Seni tanıyan tanıyor zaten hakkında yorum yapıp ceza almak istemiyorum.
Hebele hübele devam etsen Bülent Ersoy bile senden daha :) delikanlı @Khaos X

CenkxD

Mızrakçı
Hep yaptiginiz sey ayni ne zaman sikissaniz dustugunuzu farketseniz hemen birilerini Dc cagirip yandim bittim gel birlikte pasaya vuralim oluyor bir kerede oyunculuk gosterin de diyeyim helal olsun oyuncularmis:)

Karakteri yerinde olan insanlar zaten sahada gosteriyor uzerine konusmaya getek yok savas durumu ustte gosterdigimiz gibidir :)

Derdi olan varsa gelsin beklerim ama bu saatten sonra agziniza emzik veremem.Ne zaman olsa abi yetis beni fena yaptilar :)

Oyunculuk gosterin biraz varsa 1v1 isteyen onada okeyim ama her daim 5v1 asagisi goremedim:)

Kisacasi oyunculuk koyun oraya buraya aglayarak oyun oynanmaz madem eglenmeye geldik eglenelim:)

Guzel ve eglenceli bir savas olsun:)
Iyi eglenceler

paşa vs.jpg
Şimdi Ra savaşı ile olan durum bu, op yaptıkları gün bile kendilerinden fazla köy aldık ;) paşanın kaybedilen köylerin de çoğu ra dan alıp veri alınan kendi köyleri yani.

Yukarıda arkadaş yazmış ya paşa gidici diye :) Bunu söylerken güvendiği şu ;

Baktı ki Ra gidiyor yavaştan yavaştan Hemen Nostra abisine koştu. Ki bu Nostra abisi ra ya vurmaya başladığımızda ra ya vurmak için 400 kami desteği 40 köyüde defliceklerinin sözünü verdilerdi bize :) Bide worldu mu kapatcaktık ne :rolleyes:(hiç inanmamıştım zaten.)

Şimdi Nostrayı paşa ya karşı savaşa soktu ve bu güvenerek ilk gidicek paşa diyor. Güzel tiyatro böyle konuşunca hadi bide sahada görelim :cool:

Khaos X

Okçu
La koy.fark puani 30k
Istatistik sizin icinizden barbar toplayan ve kita 46 gibi uzak alinan koyler
Ama tabi bIz koy kaybedince cikmiyoruz klandan

Khaos X

Okçu
Cok komik insaniz gene foruma gelmişsiniz durun bordo klavreleri cagiracam
Ama fazla vaktiniz yok diyip
Niddayiz gibi kendinizi toplayip gitmeyin haa

CenkxD

Mızrakçı
Konu savastan niye bireysel oyuncu isimlerine geldi yine onu anlamis degilim.
Savasalim;) bordo klavre? Ilk defa duydum bu tabiri atalim mi 1v1?
Oynayalim biraz sahada gosterelim kendimizi ama sen buna nedense hic yanasmiyorsun;)
Burada player name verip ona buna laf etmek yerine bana oyunculuk gosterin :)

Khaos X

Okçu
Gozunu sevim pre oynayan adam konusuyor. D
Sur vuruyoruz 1 dk 20 yapiyorsun o kadar pre harcadın hala siralamada asagidasin senin kadar pre harcasam 1 ve 2 arasında fark 10milyon olurdu