Sıradaki Hesap Sil Yapcak Klan

• Konuyu başlatan DeletedUser69047
  • Başlangıç tarihi

Sıradaki Hesap Sil Yapacak Klan?

• Stalker

Oylar: 36 23,1%
  • Hanedan

Oylar: 19 12,2%
  • Tuğra-Şahi

Oylar: 61 39,1%
  • İsyan

Oylar: 40 25,6%

• Toplam oy kullanan
    156

DeletedUser69047

Ziyaretçi
Vegas tan sonra yolcu kim olur ? Az bucuk belli aslinda

ASRİRİN*

Mızrakçı
kesinlikle stalker.
117 gün oldu w52 açılalı kuzeydoğu kapattılar neredeyse.
bu nasıl bir pasif toplamaktır.:p

DeletedUser63773

Ziyaretçi
stalker a sımdıden tum wordu bırakın bence emegınıze yazık adamlarıda bosuna oyalamayın sıradakı sılınecek klanlar stalker harıc herkez :)

Denklem

Mızrakçı
Valla hiç sanmıyorum o kedinin geleceğini :D

Gercekci bi yorum istersen, tahminim soyle;
Muhtemelen once sahi silecek sonra da tugra, saksak muhtemelen biraz daha kalir, bu arada isyan ve hanedan cephesi sekillenir ama hanedanin basarili olacagi kanisindayim, son olarak stalker bir klan daha kurarak saglam gordugu, emek verdigine emin oldugu oyunculari toplayacak ve dunya kapatma savaslari baslayacak.

Bu senaryo stalker ve hanedan oyuncularinin oynamaya devam ettigi taktirde yasanacak durumdur, eger basi ceken oyuncular oyunu birakmaz, pasiflesmezse olasi durum budur.
Umarim son savaslardan daha zevkli bi savas olur da yine "defanssiz köy bükücüler" olmak zorunda kalmayiz

Pikacuu37

Hafif Atlı
Gercekci bi yorum istersen, tahminim soyle;
Muhtemelen once sahi silecek sonra da tugra, saksak muhtemelen biraz daha kalir, bu arada isyan ve hanedan cephesi sekillenir ama hanedanin basarili olacagi kanisindayim, son olarak stalker bir klan daha kurarak saglam gordugu, emek verdigine emin oldugu oyunculari toplayacak ve dunya kapatma savaslari baslayacak.

Bu senaryo stalker ve hanedan oyuncularinin oynamaya devam ettigi taktirde yasanacak durumdur, eger basi ceken oyuncular oyunu birakmaz, pasiflesmezse olasi durum budur.
Umarim son savaslardan daha zevkli bi savas olur da yine "defanssiz köy bükücüler" olmak zorunda kalmayiz

Katılıyorum bende aynı düşünüyorum Stalker gerçekten mükemmel bir ekip ve oynamayı operasyon yapmayı çok seviyor bende oynarken günde 2 3 tane farklı fake sirkusu geliyordu :D gerçekten çok hak ediyor hem laf yapıyor icraate gelince icraatte yapıyor :D