Sıdıka VS Kurt

Musluk*

Yasaklı
Burdan son kez yazıyorum gerçekten oyun için yapmadığınız çirkeflik yok sıdıka klanlari. Sizler oyuncu falan değilsiniz bir hiçsiniz ve hep öyle kalacaksınız. Rakro.31 mi nedir saldırganlık puanına baktığımız da hicbir şey yapmıyorken adam 2 tane 2400 lük köy aliyor yöneticiler uyuyor millet multi hesaplarla hammadde kasıyor asker kasıyor yöneticiler yine uyuyor. Böyle oyun oynanmaz bu kirli dünyanızda size başarılar diliyoruz daha da diyecek sözüm yok size sizin krallarınızın raporlarını biliyorum ben ki gördüklerime göre bırak rakibimiz olmayı karşımızda duracak adam değilsiniz...
1624302614356.png

Kardeşim tamam anladık baltaların kesildi isyandasın ama yeter artık sus bir daha kesilmeyeceksin tamam :D

Eklentiler

• 1624302582024.png
    1624302582024.png
    35,7 KB · Görüntüleme: 5

KecHenoFF

Acemi
Dostum mesele baltaların kesilmesi değil ondan önceki raporları da biliyorsunuz keseriz kesiliriz bunlar önemli değil şuan onların iki katı var elimde yine atarim yine kesilir tebrik ederim fakat sizin gibi belalti vurmam kaybedeceksem de dik duruşumla kaybederim hile ile kazanmam

Musluk*

Yasaklı
Dostum mesele baltaların kesilmesi değil ondan önceki raporları da biliyorsunuz keseriz kesiliriz bunlar önemli değil şuan onların iki katı var elimde yine atarim yine kesilir tebrik ederim fakat sizin gibi belalti vurmam kaybedeceksem de dik duruşumla kaybederim hile ile kazanmam
Kim bel altı vurdu anlamadım ki sürekli gelip sallıyorsunuz kimse öyle doğru düzgün cevap da vermiyor

bu oyunda herkes kimlerin multi oynadığını çok cok iyi biliyor zaten o yüzden tartışmaya gerek yok sadece bu kadar insanın emeklerine yazık oluyor. onu geçtim klandan ayrılmak ihanet etmek klan satmak olmaz. ben de çok tartışmaya girdim ama birbirimizi kırmaya üzmeye değmiyor herkes stress atmak istiyor farklı koşullarda kim kiminle tanışsa muhabbet edip birlikte oynayacaktı o yüzden kalp kırmaya da gerek yok aldığımız keyife bakalım
Kaç k yağma üstü multiye giriyor bugün 450 yapacağım sanırım multiden yargılanır mıyım :(

Beyler oyunda alamadığınız hırsı forumda mı almaya çalışıyorsunuz?? Dostum çöp dediğin adamlar dikkate almadığınız adamlar köylerinizi başınıza yıktı burda kimin çöp olduğu ortada... Neyi yediremiyorsunuz kendinize rakibinize üstün gelemiyorsaniz saygı duyun tebrik edin oyun bu sonuçta burda gülüp eğleniyoruz bu kadar ciddiye almayın ;)
Bu mesajı çöp kelimesini kullandığın için yazıyorum çünkü onu ben dedim bn burda gelip rakipten kimseye laf atmadım atacak olsam sana da atardım her klanda muhabbetim olan insanlar var bizi kestikleri raporları atıyorlar altında goy goy yapıp eğlenebiliyorum herkes kazanmayı ister o ayrı ama ciddiye almam benim bugün oynadığım adamlarla 5 dünya boyunca rakip olarak savaştım yarın sizinle de bir dünya da birlikte oynayabiliriz oyuncu kitlesi çok az o yüzden kimseye durduk yere laf atmam biz sizi yenince de size çöp demeyeceğim burda çöp yazdığım kişi bellidir onun da sebebi bellidir lütfen konuyu mesaj mesaj değil genel olarak okuyup yorum yapın

Bak çok doğru söyledin sen bireysel olarak bize yakın seviyede iyi bir oyuncu olabilirsin ama bizim oyuncu kitlemiz size asla rakip olamaz o seviye de değilsiniz kesim önemli ama boşa kesim de gereksizdir doğru yerde doğru kesim yaparsın yarın o rakro dediğin adam 2 kami sallar bir kesim yapar hayal olmasını dilersin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
Bu mesajı çöp kelimesini kullandığın için yazıyorum çünkü onu ben dedim bn burda gelip rakipten kimseye laf atmadım atacak olsam sana da atardım her klanda muhabbetim olan insanlar var bizi kestikleri raporları atıyorlar altında goy goy yapıp eğlenebiliyorum herkes kazanmayı ister o ayrı ama ciddiye almam benim bugün oynadığım adamlarla 5 dünya boyunca rakip olarak savaştım yarın sizinle de bir dünya da birlikte oynayabiliriz oyuncu kitlesi çok az o yüzden kimseye durduk yere laf atmam biz sizi yenince de size çöp demeyeceğim burda çöp yazdığım kişi bellidir onun da sebebi bellidir lütfen konuyu mesaj mesaj değil genel olarak okuyup yorum yapın
asla kimseye kin beslemem ama o çöp dediğin kişiyle bir gün denk gelirsen haritada biyerde çöpten de feyz alınabileceğini öğrenirsin :troll:

Tibelda

Emekli Görevli
Konu içerisinde gerekli kontroller sağlanmış ve konu tekrar açılmıştır. Destek sistemini ilgilendiren konuları için destek sistemi ile iletişim kurmanız gereklidir. Forum tartışmalarınızda birbirinizi farklı şekillerde itham etmeniz amaçladığımız genel forum kullanımına uygun değildir. Herkese iyi geceler dilerim.

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
Keşke denk gelsem var ya bir feyz almak isterim 100 hafif basan bir çöpten :D
herkes saldırı oynamak ya da yağma yapmak zorunda değil canım kardeşim :) ben üşengeç adamım yağma yapmayı sevmem bi bakmışsın gece mışıl mışıl uyurken köyün gitmiş mesela ben öyle oynarım :) elbet bir gün diyorum öpücüklerimi sevgilerimi iletiyorum görüşürüz :D

herkes saldırı oynamak ya da yağma yapmak zorunda değil canım kardeşim :) ben üşengeç adamım yağma yapmayı sevmem bi bakmışsın gece mışıl mışıl uyurken köyün gitmiş mesela ben öyle oynarım :) elbet bir gün diyorum öpücüklerimi sevgilerimi iletiyorum görüşürüz :D
Burda köyü giden sen olabilirsin doğru dedin :). Sen de benim köyümü alacak potansiyel göremedim bu dünya uzun olsaydı da görseydik keşke :)