Sıdıka VS Kurt

Musluk*

Yasaklı
Senin kanında olsam seninde patronun olurdum emin ol :) özünde iyi insanlarsınız ama oyunu bot multi hesap muhabbetiyle başlayıp tanımadığınız adamların yanında konuşacak kadarda rahatsınız birgün gelip bu postu alıntılıyacam ban yediğinizde
Benim ağzımdan veya oradakilerden benimle alakalı bot multi vb şeyler kullandığıma dair bir şey duydun mu? Gerçekleri söyle kıvırma.

Musluk*

Yasaklı
Farkındaysan girdiğim klan toplama klan hiç bir iddam yok ve zevkle yıllar önce oynadığım oyundan soğumak istemedim de stek atacak arkadaş 2 hesabı sana ayarlıcam diyince multi hesap dan destek almayı doğru bulmadığımdan çıktım kusura bakma seni bir zan altında bıraktıysam başka ortamda tanışmak nasip olsa tanımak isterdim seni başarılar diliyorum sana
Girdiğin gün klan profiline kurucu üye diye adın yazıldı bırakalım simdi bu toplama klan cart curt olaylarını :D Toplama klansa da sen toplamıssın bizim aramıza farklı sebeplerle girmişsin o yüzden ben seni bu dünya tanıdım :)

so balım

Mızrakçı
Girdiğin gün klan profiline kurucu üye diye adın yazıldı bırakalım simdi bu toplama klan cart curt olaylarını :D Toplama klansa da sen toplamıssın bizim aramıza farklı sebeplerle girmişsin o yüzden ben seni bu dünya tanıdım :)
Kurucu speedci orada tanıştık bir oyunda gelirmisin dedi bende o olaylardan sonra gittim benim kimsenin arasına karışmaya veya kimseyi toplamadim geldiğimde ekip vardı ben sadece eski bilgilerle yardımcı oldum ama okadar yalan içinde yaşıyorsunuzki doğru kalmamış çevrenizde inanmamakda haklısın.

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
bu oyunda herkes kimlerin multi oynadığını çok cok iyi biliyor zaten o yüzden tartışmaya gerek yok sadece bu kadar insanın emeklerine yazık oluyor. onu geçtim klandan ayrılmak ihanet etmek klan satmak olmaz. ben de çok tartışmaya girdim ama birbirimizi kırmaya üzmeye değmiyor herkes stress atmak istiyor farklı koşullarda kim kiminle tanışsa muhabbet edip birlikte oynayacaktı o yüzden kalp kırmaya da gerek yok aldığımız keyife bakalım

Musluk*

Yasaklı
Kurucu speedci orada tanıştık bir oyunda gelirmisin dedi bende o olaylardan sonra gittim benim kimsenin arasına karışmaya veya kimseyi toplamadim geldiğimde ekip vardı ben sadece eski bilgilerle yardımcı oldum ama okadar yalan içinde yaşıyorsunuzki doğru kalmamış çevrenizde inanmamakda haklısın.
Yalan içinde yaşamıyorum dostum en azından öyle sanıyorum diyelim. Neyse uzatmaya değecek bir konu değil iyi akşamlar.

KecHenoFF

Acemi
Beyler oyunda alamadığınız hırsı forumda mı almaya çalışıyorsunuz?? Dostum çöp dediğin adamlar dikkate almadığınız adamlar köylerinizi başınıza yıktı burda kimin çöp olduğu ortada... Neyi yediremiyorsunuz kendinize rakibinize üstün gelemiyorsaniz saygı duyun tebrik edin oyun bu sonuçta burda gülüp eğleniyoruz bu kadar ciddiye almayın ;)

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
Beyler oyunda alamadığınız hırsı forumda mı almaya çalışıyorsunuz?? Dostum çöp dediğin adamlar dikkate almadığınız adamlar köylerinizi başınıza yıktı burda kimin çöp olduğu ortada... Neyi yediremiyorsunuz kendinize rakibinize üstün gelemiyorsaniz saygı duyun tebrik edin oyun bu sonuçta burda gülüp eğleniyoruz bu kadar ciddiye almayın ;)
parmaklarına yazık reis boş ver :)