SİNOP

BirDost*

Ağır Atlı
Yorum yazmaya en uygun konuyu buldum sanırım.. Sabah kahvaltısının ardından şöyle aklıma düşünce kim ne yapmış ne yazmış diye bir bakmak istedim buralara. Geçen zamana ve yokluğuma rağmen hiç değişmeyen hala yerinde sayan insanlar gördüm. Yanlış anlamasın o insanlar da kesinlikle suçlamıyorum. Var olduğum sürece yaptığım tüm doğru ve yanlış ne olursa olsun tüm konularda agresiflik ve hırsımdan ödün vermeyip yakıp-yıkmak konusunda olağanüstü bir yeteneğim olduğundan dolayı insanlarında bana karşı benzer tutumlarda olmasını gerçekten anlıyorum.. İyisiyle kötüsüyle bu oyun yaşanmışlıkları ile gerçekten güzel bir hikayeydi..

57.Dünya bende oynama isteği uyandıracak belki de en önemli dünyaydı (sinop plakası olması nedeni ile) ve SİNOP diye bir klan kurmayı da çok istiyordum. Kısmet değilmiş.. Hayatımın yeni başlayan bu döneminde (askerlikten sonrası için diyorum) bu oyuna eskisi kadar geniş süreler ayırıp, o eski kavga-dövüş ortamına katlanabileceğimi sanmıyorum :) Belki bir gün yeniden diyerek bu konuda bir virgül koyarak şu sıra hatta önemli bir süre burada olacağımı sanmadığımı belirtirim..

Gerek yanımda gerek karşımda bu oyunu oynayan tüm oyuncu arkadaşlarıma verdikleri keyif ve anılar için teşekkür ederim hepinizin hayatında güzel şeyler olmasını diler başarılar dilerim.

Yani burası da uygun sayılır, Veda duvarı da olabilirdi :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Haklısın çetincim.. Yazdığım şey için ikisi de uygun. Ama gördüğüm kadarı ile sen her yeri "Ağlama duvarı" sanmaya devam ediyorsun :)

İyi eğlenceler.

BirDost*

Ağır Atlı
Haklısın çetincim.. Yazdığım şey için ikisi de uygun. Ama gördüğüm kadarı ile sen her yeri "Ağlama duvarı" sanmaya devam ediyorsun :)

İyi eğlenceler.

Sen gittin diyedir o :) Malum insanların sana ihtiyacı var :D Üzüldüm geçti sonra çünkü sen yokkende insanlar senle alakalı ihtiyaçlarını gıyabında gideriyolarmış :D