SİFTAH 2 :)

• Konuyu başlatan DeletedUser47730
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47730

Ziyaretçi
KEMİK klanı ile Vizyon klanları arasında savaş başlamıştır. KEMİK klanı olarak vizyona ne yazıkki başarılar dilemiyoruz haydi rasgele ;))

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarı asıl size lazım olacak Çünkü
Vizyon klanları Diktatörü darkness..

DeletedUser62680

Ziyaretçi
savas sona ermistir vizyon klanlari dağılmıştır Önumuzdeki savaslara bakicaz :)) vizyon şoyledir boyledir arkasindayiz diyenleri gorelim simdide :))

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Basari dilemeye basari diletmeye ihtiyacimiz yok. Gerekeni yaptik zaten. Dahada yapacagiz. Oyun basi ezik sahip tek klan diye dalga geçenleri halen daha tek klan olarak ediyoruz. 100 kişilik klanlarin müttefiklik teklif ettiğini de gördük. Tek klaniz. Arkamiz yok . Laf kalabaligi yapacaginiza asker basinda keselim ... Buradan bana patates diyen selcuga da selamlar optum canim ;)

DeletedUser62626

Ziyaretçi
Basari dilemeye basari diletmeye ihtiyacimiz yok. Gerekeni yaptik zaten. Dahada yapacagiz. Oyun basi ezik sahip tek klan diye dalga geçenleri halen daha tek klan olarak ediyoruz. 100 kişilik klanlarin müttefiklik teklif ettiğini de gördük. Tek klaniz. Arkamiz yok . Laf kalabaligi yapacaginiza asker basinda keselim ... Buradan bana patates diyen selcuga da selamlar optum canim ;)

bak bak laflara bak . ulen ben olmasam püre olmuştunuz dürzü

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Olm sen beni peşlemesene :) keşke sen patates olmayaydin da seni tasisaydim ;) erken kactin :*