Sürpriz

AvB.

Hafif Atlı
Klan adımız Surprise M.

Yön olarak da tüm batı bölgesine yayılalım diyorum. Sizce ?

DeletedUser58715

Ziyaretçi
şimdi bi hesap kitap yapayım hemen ;

sefa bi 10 kişi bulsa 10 oğuz 10 osman 10 ben 10 da bizim diğer çocuklar desek 50 tane eli silah tutan yiğido çıkartıyoruz. yunus muhtemelen gelmez o errorda kalır. noptan da gelen olur oraya bizim çarprazda takılırlar. gökhanın kanına gireyim onların arjantinlileri de yolda dahil etsek 100 e yaklaşıyoz. suicide tan da 3-5 kişi alırız. biraz da 36 kene - adam dan filan patates oyuncu toplarız kalabalık görünsün. 200-250 kişi olduk.

direk kendalların dibinde başlasak iyi olur. yoksa bunlar bela oyun ortasında uğraş uğraş bitmez. şimdi bunu yazdım beleşçiler garanti olsun diye vip anti ne var ne yok topladı bizim kıtaya desek iyi baya köy çıkıyo ordan. muhtemelen bi 10-20 sağlam adamı şehit veririz. acemiyi yıkınca kalanlardan 10-20 kişi osman çekse bi 100 kişi de muhtemelen ben atarım klandan. kaldı 150

hücum takılsın köşede. özgür abi bizden zaten o vurmaz. yunus kankam da vurmaz beni. ünsal gelirse belki karıştırır orayı belli olmaz. biz yine ilk bi özgür abiyi karşılıklı aradan çıkartırız kalabalık yapmasın. finalde %60-65 harita bizde oluyo. oradan her türlü yürürüz.

on numara mikemmel bi plan yaptım yeminle.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Sağ iyidir furkancım boşver batıyı biz doğuya gidelim :D

AvB.

Hafif Atlı
Yeter ki seni bulalım Özgür abi başımızın üzerinde yerin var :) Ben denk gelmedim hiç çarşının içindeler mi ?

AvB.

Hafif Atlı
Osman abi bizim nükleer füzemiz :d Ne yazık ki klanlar camiası bu world insanlar kendisinden mahrum kalacak :)