Sürpriz

Luciferr

Dük
allah korusun oguz kafa kafaya gidicksek multide aynı klanda olursak haksızlık olur insanlara :D bana bilenmişsiniz ya klanca merak ediyrum ne yapıcaksınız diye cok sabırsızım ama sevindim girdiginize :D bügün muhabbetin geçtiila hatta oguz gelsede banlatsam diyordum bende :D

Bizim bu denizlide soyle derler
-Ne basimin dibinde ötüpdurun

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
bu Serdal 18 yaşında değil mi ? gelene gidene oğlum çekiyor.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
bizim Angara'da bi söz var.

oğlan dura dura ... olur diye.

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdi bi hesap kitap yapayım hemen ;

sefa bi 10 kişi bulsa 10 oğuz 10 osman 10 ben 10 da bizim diğer çocuklar desek 50 tane eli silah tutan yiğido çıkartıyoruz. yunus muhtemelen gelmez o errorda kalır. noptan da gelen olur oraya bizim çarprazda takılırlar. gökhanın kanına gireyim onların arjantinlileri de yolda dahil etsek 100 e yaklaşıyoz. suicide tan da 3-5 kişi alırız. biraz da 36 kene - adam dan filan patates oyuncu toplarız kalabalık görünsün. 200-250 kişi olduk.

direk kendalların dibinde başlasak iyi olur. yoksa bunlar bela oyun ortasında uğraş uğraş bitmez. şimdi bunu yazdım beleşçiler garanti olsun diye vip anti ne var ne yok topladı bizim kıtaya desek iyi baya köy çıkıyo ordan. muhtemelen bi 10-20 sağlam adamı şehit veririz. acemiyi yıkınca kalanlardan 10-20 kişi osman çekse bi 100 kişi de muhtemelen ben atarım klandan. kaldı 150

hücum takılsın köşede. özgür abi bizden zaten o vurmaz. yunus kankam da vurmaz beni. ünsal gelirse belki karıştırır orayı belli olmaz. biz yine ilk bi özgür abiyi karşılıklı aradan çıkartırız kalabalık yapmasın. finalde %60-65 harita bizde oluyo. oradan her türlü yürürüz.

on numara mikemmel bi plan yaptım yeminle.

Lloyd

Casus
samet üşenmemiş hesap kitap yapmış ya bende ciddi ciddi oynamaya girmem mi şimdi :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
şimdi bi hesap kitap yapayım hemen ;

sefa bi 10 kişi bulsa 10 oğuz 10 osman 10 ben 10 da bizim diğer çocuklar desek 50 tane eli silah tutan yiğido çıkartıyoruz. yunus muhtemelen gelmez o errorda kalır. noptan da gelen olur oraya bizim çarprazda takılırlar. gökhanın kanına gireyim onların arjantinlileri de yolda dahil etsek 100 e yaklaşıyoz. suicide tan da 3-5 kişi alırız. biraz da 36 kene - adam dan filan patates oyuncu toplarız kalabalık görünsün. 200-250 kişi olduk.

direk kendalların dibinde başlasak iyi olur. yoksa bunlar bela oyun ortasında uğraş uğraş bitmez. şimdi bunu yazdım beleşçiler garanti olsun diye vip anti ne var ne yok topladı bizim kıtaya desek iyi baya köy çıkıyo ordan. muhtemelen bi 10-20 sağlam adamı şehit veririz. acemiyi yıkınca kalanlardan 10-20 kişi osman çekse bi 100 kişi de muhtemelen ben atarım klandan. kaldı 150

hücum takılsın köşede. özgür abi bizden zaten o vurmaz. yunus kankam da vurmaz beni. ünsal gelirse belki karıştırır orayı belli olmaz. biz yine ilk bi özgür abiyi karşılıklı aradan çıkartırız kalabalık yapmasın. finalde %60-65 harita bizde oluyo. oradan her türlü yürürüz.

on numara mikemmel bi plan yaptım yeminle.

Leyla ile Mecnunun finalini de böyle hayal etmişlerdi balım.

AvB.

Hafif Atlı
Ya Samet ciddi ciddi adamları kanlı bıçaklı edeceksin bize neyine yetmiyor iki kamyon adam daha hala oradan buradan adam çekme peşinde :p