Sürpriz

AvB.

Hafif Atlı
Herkese merhabalar.

Klanlar dünyasına bir renkte biz katalım dedik. Klan ismimiz şuanda belli değil daha sonra yön ve isim belli olacak. Onun dışında katılacağımız kesin değil. Gelecek klanlara bağlı olarak kesin karar vereceğiz. Kısaca katıldığımız taktirde gelecek isimlerin bir kaçını sizinle paylaşmak isterim;

c3-w23-w24 Efkarlı | w28 Semaver nickiyle tanıdığımız Osman Bey Abi
Onmylove nickiyle bildiğimiz namıdiğer Nuri Alço Oğuz

ve

AutoCad nickiyle nam salmış ulu At Ömer
Lloyd nickiyle tanıdığımız Speedlerin kralı Gökhan Bey Abi
Tutenstein nickiyle tanıdığımız Samet
Armutun İrisi nickiyle tanıdığımız Hüseyin kardeşimiz
Pressman nickiyle nam yapmış Recep Yuşa Beyefendi
Advocate nickiyle tanınan Sefa kardeşimiz

Liste aslında biraz daha uzun ama çok fazla spoiler içeriyor. Sanırım şimdilik yeterli olacaktır.

Son olarak bu isimlere bağlı olarak DionySos Hasan kardeşimizin de bizlere katılacağını düşünüyorum. Ayrıca klan oluşumu durumunda klanlar tarihinin en iyi forum moderatörlerinden Kılçık ve Madam Warrior da aramıza katılacaktır.

Şimdiden tüm ekiplere başarılar dileriz...

DeletedUser

Ziyaretçi
Maşallah, şampiyonlar ligi gibi :D Gökhan abiye saygılar :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar :) farklı ekip olacağından eminmisin zaten siz gohna ve hasanlarlan beraber katılmıyormusnuz

AvB.

Hafif Atlı
Yazılmayan isimler var. Los Galakticos'dan 4-5 kişi var. Daha farklı isimlerde var tabi asıl sürpriz o isimler.

AvB.

Hafif Atlı
Metin abi candır arada bizim dükkanın oraya geliyor işi gereği karşılıklı çay içiyoruz :) Bir gün senide kaçırsın abi size bi çorba ısmarlıyım :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Metin abi candır arada bizim dükkanın oraya geliyor işi gereği karşılıklı çay içiyoruz :) Bir gün senide kaçırsın abi size bi çorba ısmarlıyım :)
senin iş yerin metine yakınsa bana 500 mt : bizim burda yaklaşık 15 20 klan oyuncusu var hepside kendini kanıtlamiş kişiler ama metine bulaşma anlamiyor :)

AvB.

Hafif Atlı

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Ulan ben geliyorum ama benim haberim yok nasıl oluyo o iş :D

DeletedUser55950

Ziyaretçi
siz gıdın knıght oynayın otcu bak 80 olamamısın hala

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Hayırlı olsun; başarılar dileriz.. Gelin c7 dahada renklensinde; Osman abinin bana sözü vardı; bu durumda çekiliyoruz klasikten=))

DeletedUser55480

Ziyaretçi
Baslayalım artık uzun ara oldu kısa bir dünyalık geri dönüş güzel olacak :D

AvB.

Hafif Atlı
Selçuk abi sen c6 daki ekiple girersin diye söylememiştim ben sana oynayacak mısın sende ?