Sözler verilir,sözler unutulur

Drow

Mızrakçı
öncelikle üzüntünüzü paylastığımı bilin isterim @Shall We Begin? ömer ve @turkbye erdem gardaşım. aslında çok fazla alınganlık yapmamanızı, kafaya takmamanızı tavsiye ediyorum. sizlerin bulunduğu ve yönettiği Nostra nın kalitesi tartısılmaz. hatta sizin arkanızda değil, yanınızda olan, 60. dünyada oynamayan çok sayıda seveniniz de var. hani, deseniz hesap var zor durumdayız sizin için gelecek onlarca insan tanıyorum. rakip klanlarınız hakkında yorum yapmayacağım oynamadığım için. zaferle eskiden oynardık son süreçte hiç oynamadığım için klana karısır eder mi bilmem.

Erdem zamanında çok konustuk, skye de da tartıstık. Mehmet abiye simdi daha fazla sinirlendim aksam arayayım da bir güzel konusayım :) bunda onun da hatasının payı büyük.

IMBALASSI

Kılıç Ustası
yanar döner meteor.
fırsatı bulunca yine düşene vurup köy toplayacak. bakalım bu sefer başarılı olabilecek misiniz :D

Almanya ile ilgili sempatizanlığınızı çok dile getirmeyin sonra ban yiyorsunuz.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Hayal klani
Klanlari bünyesine alıp eriten ekip hep
Diploması ayağı ile ilerliyor
Proa ekibi gitti ve tüm köylerini aldılar
Şimdi kalkıp nostraya döndüler

Jog ekibini bile kullanmaya hazırlanmış ama onlarda kapatma listesinde olmqyacak :)
çünkü tek başına nostrayi yenemezler :)

Amaçları belli her klani kullanıp tek başlarına dünya kapatma peşinde olan ekip

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Hayal klani
Klanlari bünyesine alıp eriten ekip hep
Diploması ayağı ile ilerliyor
Proa ekibi gitti ve tüm köylerini aldılar
Şimdi kalkıp nostraya döndüler

Jog ekibini bile kullanmaya hazırlanmış ama onlarda kapatma listesinde olmqyacak :)
çünkü tek başına nostrayi yenemezler :)

Amaçları belli her klani kullanıp tek başlarına dünya kapatma peşinde olan ekip
Ali kanka misyoner gibi adamsın :D