ROTA-PITIRcık

La Calin*

Kılıç Ustası
@DAĞISTANLI Yav hani ortağım sürpriz falan yapıyordun bi hesaba geliyordun feroriko da oynayacaktın. oda olmadı zuzux ne bileyim prometheuse falan bunlarda mı deniyeceksin şansını. Yok bizim sonumuz olacaktı. kanka bu ara yoğunum istiyorsan benim hesapta oynayabilirsin. benim bi köyümden diğer köyümü falan misle eğlenirsin :D
Biladerim senin sıkıntın ne neden sürekli sataşıyorsun. Özellikle takip ediyorum da neden böyle bir laf atma ihtiyacın oluyor. Yav sanane kim nerde oynarsa oynasın seni mi dert aldı işine baksana

gago55

Milis
Biladerim senin sıkıntın ne neden sürekli sataşıyorsun. Özellikle takip ediyorum da neden böyle bir laf atma ihtiyacın oluyor. Yav sanane kim nerde oynarsa oynasın seni mi dert aldı işine baksana
Biz öyle anlaşıyoruz hocam. Dağıstanlı bana ben ona. Kavga dövüş. Sen niye atlıyorsun işine bakmıyorsun.

karairf21

Mızrakçı

bende dikkat ettimde hocam neden surekli iki kisi arasindaki muhabbetin tam ortasina atlamaya calisiyorsun işine baksana :)

Ayemyorgad

Kılıç Ustası

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Est cosmak haddimize değilde bazen haddini aşanlara bildirmek zorunda kalıyorsun:(
Yoksa sanal ortamda ne kralsın ne sefil bunu bilerek oynuyoruz :D
60 tı sanırım, o zaman forumda bayağı etkiliydiniz ama velakin burada biraz sessizlik var banamı öyle geliyor. Forum 64 te beni sevmiyorlar buraya geçmeyi düşünüyorum :D