ROTA-PITIRcık

Rhombeus

Baltacı
Şimdi yanlışlarını söylüyorum.
Lafların gidip sağa sola çekilebilecek yerlerini almışsın.
Esas mesele yukarıdan adam çekmeyeceğim dedin mi demedin mi.

Sen hesabı 5 kişi oynasan da fayda etmez :D
Kaldı ki bu hesabı 8 yıldır tek kişi oynuyordu :)

1 mızrak harcamadı dediğiniz klan sizin Rm ve Kapak klanları savaşa dahil olmadan önce kesimde sizden fazlaydı.
Önce bilgini edin sonra konuş Trdeki cahilliği yansıtma burada :D

Biz zaten çoğu Dost köyünü Rotadan değil Kudret klanlarını arkalayarak aldık.
Cahilsin Cahil daha ne yaşandığını bilmiyorsun.

Ne demiş Süleyman baaaabaaa
Her yerdeen vururum :D :D

Ya geldiler anıl abiyi araya soktular uğuru araya soktular aman saldırmayın aman diplomasiyi bozmayın diye madem bu kadar oyuncuydu tamam diyip savaşı kendi acsaydi gelip araya adam sokmaya çalışmasaydi

gago55

Milis
Şimdi yanlışlarını söylüyorum.
Lafların gidip sağa sola çekilebilecek yerlerini almışsın.
Esas mesele yukarıdan adam çekmeyeceğim dedin mi demedin mi.

Sen hesabı 5 kişi oynasan da fayda etmez :D
Kaldı ki bu hesabı 8 yıldır tek kişi oynuyordu :)

1 mızrak harcamadı dediğiniz klan sizin Rm ve Kapak klanları savaşa dahil olmadan önce kesimde sizden fazlaydı.
Önce bilgini edin sonra konuş Trdeki cahilliği yansıtma burada :D

Biz zaten çoğu Dost köyünü Rotadan değil Kudret klanlarını arkalayarak aldık.
Cahilsin Cahil daha ne yaşandığını bilmiyorsun.

Ne demiş Süleyman baaaabaaa
Her yerdeen vururum :D :D
Ayenn kardeşim hesabı 8 yıldır tek başına oynuyor 1.5 ay öncesine kadar böyle değil di sen farklı bir eyalette yaşıyorsun herhalde sizde yıl kavramı farklı. Yok kudreti arkalamislar onlardan almışlar ulan hangi dünyayı oynuyoruz sen neyin kafasını yaşıyorsun :D neyse dostum Süleyman baban babacığın vursun bakalım heryerden

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
Screenshot_20210720_090309_com.android.chrome.jpg

Neredeyse bütün oyuncularımız destekte ilk 100 de bize sığınma diyecek adam ya oyunu bilmiyordur yada at gözlüğüyle dolanıyordur.

Diğer kısımlara gelirsek daha ne konuştuğunuzu ne yaptığınızı bilmiyorsunuz dost klanini çıkar ilişkisinden almadiysanda bizim önümüzü kesmek için rota yapmissin kudretle iş tutuyorsunuz heralde adamları bedavaya kudrete aldırmak için ne diyim:)

27140 adlı eklentiyi görüntüle

Neredeyse bütün oyuncularımız destekte ilk 100 de bize sığınma diyecek adam ya oyunu bilmiyordur yada at gözlüğüyle dolanıyordur.

Diğer kısımlara gelirsek daha ne konuştuğunuzu ne yaptığınızı bilmiyorsunuz dost klanini çıkar ilişkisinden almadiysanda bizim önümüzü kesmek için rota yapmissin kudretle iş tutuyorsunuz heralde adamları bedavaya kudrete aldırmak için ne diyim:)
Hızlı çubuktan benim ismi silme şansımız var mı?

Jr Popa*

Mızrakçı
Ayenn kardeşim hesabı 8 yıldır tek başına oynuyor 1.5 ay öncesine kadar böyle değil di sen farklı bir eyalette yaşıyorsun herhalde sizde yıl kavramı farklı. Yok kudreti arkalamislar onlardan almışlar ulan hangi dünyayı oynuyoruz sen neyin kafasını yaşıyorsun :D neyse dostum Süleyman baban babacığın vursun bakalım heryerden

Senin oyunculuğunu w62de de gördük o yüzden diyorum ya 5 kişi oynasan da çöpsün :)

Jr Popa*

Mızrakçı

Son 8 yıldır o hesabın Nick HESAPS1LD1REN ve tek başına oynanıyordu
w62 de nick değişti
Sonuç olarak senin elini tutan yok 2 kişi de oynasan çöpsün 5 kişi de tekrar söylüyorum :)

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
ben işimde gücümde bir insanım dostlarımla oynuyorum keyif alıyorum benim takıldığım konu sırtından vurma mevzusu ben buradaki kişilere açıklıyorum ne yapıldığını herkes değerlendiriyor zaten ne olduğunu.
Hodor klanı ilerleyen dünyalardada kurulacak bekleriz karşımıza bu kadar çok zoruna gittiyse.
Kudretle savaşıyoruz uzun zamandır tek kelime saygısızlığımız yok herkes kimin ne olduğunu görüyor merak etmeyin :)

Abi sen neyi uzatıyorsun anlamıyorum ufacık klaniz bu kadar zorunuza gitmesin sizin başaramadığızı basarmamiz. Biz kimseyi arkadan vurmadık yanlış yapanı vurmucam diye söz vermedim ben kimseye bugünde yanlış yapilsa vururum sorun yok.

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
Zaten konuşmalarından görüyorum ki oyundan da anlamıyorsun bırak anlayanlar konuşsun ne diplomaside sözünün erisin ne oyundan anlıyorsun TR serverında kim alakası olmayan bir yeri kendi klanı yapmış git örnek göster yaptığınız şeyin mantık çerçevesinde bile yeri yok bırak sözü :)
Sözde muttefik olduğunuzu haritamiza mudahale ederek gösterdiniz :)
Haklı gibi her yerde anlatıyorsun valla pes yani :)
Ben bunun oyun olduğunun farkindayim sen farkında mısın?

ben işimde gücümde bir insanım dostlarımla oynuyorum keyif alıyorum benim takıldığım konu sırtından vurma mevzusu ben buradaki kişilere açıklıyorum ne yapıldığını herkes değerlendiriyor zaten ne olduğunu.
Hodor klanı ilerleyen dünyalardada kurulacak bekleriz karşımıza bu kadar çok zoruna gittiyse.
Kudretle savaşıyoruz uzun zamandır tek kelime saygısızlığımız yok herkes kimin ne olduğunu görüyor merak etmeyin :)

Abi sen neyi uzatıyorsun anlamıyorum ufacık klaniz bu kadar zorunuza gitmesin sizin başaramadığızı basarmamiz. Biz kimseyi arkadan vurmadık yanlış yapanı vurmucam diye söz vermedim ben kimseye bugünde yanlış yapilsa vururum sorun yok.
civing abime selam çatışmaya devam 10numara seviyeli savaş oluyor hodorla aramızda

Ben isti neden bu başlık altında paylaştım Jdosjsoskskdjsk neyse kb başlık sahibi zaten ortalık malı olmuş başlık haha