RONİN & AZTEK & SANCAK vs WOW & GK

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59296

Ziyaretçi
Emeği geçen tüm w37 oyuncularına teşekkürler, kış dönemi olsaydı yine devam edilirdi belki ama yaz ayı cidden oyunu oynanamaz hale getirdi bizde, biz çekildik kaldı 3 klan kolay gelsin :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
wow bu savaşı kaybetmesinin yanında bence çok şeyde kazandı.gelecek dünyalarda wow ekibini görürsek w37 hatırlayıp sağlam bir klan olduğunu düşüneceğiz.

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
Wow klanının bırakan arkadaşlara bundan sonrakı hayatında başarılar diliyorum. başka world lerde görüşmek dileğiyle .. hepinizin Eline saglık güzel savaşlar oldu :)

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Vikings ne zamandır oynuyorsun bilmiyorum bu oyunu ama kusura bakma 3 cephe de savaş verdik felan bu durumları geçin başkan oyunun standart yüzü savaş zaten ah işte askere gittim bende şansınıza emeğinize sağlık gene de bu durumlar oluyor yapcak birşey yok haberleşelim de ekibinizi kurun ben gelince başka dünya da oynuyalım ;)

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Abdi şafak felan yok ortam işçiyim burda hatta stajyer la stajyerin tanımını cem yılmaz yapmıştı ondan izle açıp :)
Şimdilik oynayasım yok siz girin bir dünya ya belki gelirim takılmasına ama bakıclık felan da kabul etmem :)

Lloyd

Casus
Daha biten giden birşey yok dünyayı kapatma gereksinimi %85'i sağlamaktan geçiyor, şu halde bile en yüksek puanlılarımızı bir klana toplasak %60 etmeyecek. olur olurda sıkıldık yeter diyip ilk 50yi bir klana toplasak gene %85 etmiyor bikaç ay zaman gerekecek tam %85 olacakkende ben çıkıp AntiSancak klanını kurup savaş açıcam alın size 1 yıl daha uzadı dünya :)

işin şakası bir yana, sebep sonuçları konuşmanın pek bir manası ve yaptırımı yok.dışarıdan bakıp yapılan yorumların aksine çok zorlu ve aktif bir dünya oldu, ki halen devam eden bir dünya. emek veren herkesin emeğine sağlık. kalanlara başarılar, gidenlere ise özel hayatlarında çok daha fazla başarılar diliyorum ellerinize sağlık.

DeletedUser601

Ziyaretçi
Herkese Selamlar;

Burada şahsi fikirlerimi ve bazı bilgileri özetleyerek yazma gereksimi duydum.

Wow Klanları ile savaşlar:
AzTeK-Wow Savaşı 26 Mart 2017
Sancak-Wow Savaşı 01 Nisan 2017
Ronin-Wow savaşı 01 Mayıs 2017

Savaşma günlerini Vikings (Mert) arkadaşımız yanlış bilgi vermiş.

Bu savaşlar başladıgında
GK-Wow birlikteliginde 6+6 : 12 klan
Sancak+AzTeK Birlikteliğinde 3+3 :6 klan...

Klanlar oyunu oynayanlar bilirler savaş köy fetihleri ile kazanılır... Taki ekipler hesap silene kadar... Sizlerde 12 klan *50 oyuncu ile baz alırsak 600 hesap yapar. Bu hesaplarıda köyle orantılasak toplamakla bitmeyecek kadar köy oldugu öyle boş köy bıraksak bile almak bitmeyecek harita düşünün.... Bunlar oyun istatistikleridir yorum falan degildir.

wow klanlarının ana kadrosu güneybatı bölgesinin en altında olmakla beraber , Son 1 aylık sürece kadar aktif savaşlara girememişlerdir. Köy alım dosyalarından herşey net ve belirgindir.
Sınır hatlarından bulunan GK klan üyelerine bizler tarafından yapılan oplar sonucunda düşen oyuncuların köyleri arkada bölgeden hesaplar ele geçirilerek içlerinde toplanılarak bizlere sınır olmaya çalışmışlar, sözde bahsi konu yapılan 3 cephede hat tutmuşlar ve savaşmışlar...Sizler ekipce (AzTeK ) klanın tam operasyonluk sezonuna girince mi hesap silip sonrasında burada başarıdan bahsedersiniz. Karşılıklı emekleri göz ardı ediyor rakibe saygı göstermiyorsunuz derim bende.

Burada belirtilen vurgulamalara katılmadığımdan bunları yazma gereği duydum. Zira bizler 10 ve üzeri saldırı ordusu ile 1 köy alıp harita kapatmış iken Wow ana kadrosu bizim düşürdügümüz oyuncuların köylerini kendi bünyesine katarak hesapları geliştirdikleri aşikardır.

Elimizde bu veriler net iken Mert Kardeşim;
Sen neden hala Vikings ve Wow klanı şaşalı göstermeye çalışmaktasın anlamış degiliz. emeklerinize saygımız var onca zaman ve emek verdiniz saygı duyulacak şey bunlar. Lakin kendinizi hala ön planda tutmaya çalışmak vs şeylere girmeyin, Sizle savaşımız Kış ayında olmuş olsaydı en fazla 2 aylık ömrünüz olurdu. Mevsimin yaz olması sadece size özel bir durum degil tüm oyunculara ait olması lazım.

Oyunu bırakıyorsanız helallik alın verin tebriklerini yapmanız yetmez mi? Farklı konulara getirmenize gerek yok.

Hayatta başarılar dilerim W37 katmış oldugunuz renk ve emeklerine teşekkür ederim.

Saygılarımla Hasan.

DeletedUser63729

Ziyaretçi
Bizim savaşta 335Milyon savunma kesimi yapan WOW klanını emek ve gayretlerinden ötürü tebrik ediyorum. Ayrıca saygılı ve seviyeli savaş verdiğiniz içinde teşekkür ederim.

Bilgilendirme amaçlı: Wow klanına oyunun başından bu yana son 20 günde toplam 2 tane op yaptık. Onun öncesinde de 20-25 gün münferit bir şekilde kamiledik. Wordün başından bu yana genel toplamda 36.operasyonumuzun tarihini belirleme konuşması yaparken hesap sil durumundan haberdar olduk. Savaş güzel gidiyordu ama wow'u anlayabiliyorum vikings profilde ozetlemiş durumu zaten. Vikings senin gibi oyunculara word kapatmak yakışır 37de de bunu hakettin seni biliyoruz. Ego patlaması yaşamana gerek yok dostum. Klanındaki arkadaşlarında biliyor bizde biliyoruz. Rahat ol.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sonuç değişmez dimi ? :) Sende haklısın 3 yaşındaki çocuğu koy o da aynı şeyleri söylerdi . Oyun sonunda SANCAK olarak kimler ilk 50de olacak merakla bekliyorum görüşmek üzere.;)
evet 3 yaşındaki bir çocugun bıle ıdrak edebılecegı basıt bı durum yani bı sen edememıssın hadi by by..

DeletedUser65399

Ziyaretçi
Wow klan olarak guzel savasti kacinilmaz son maglubiyetti oyunu terk ettiler zafer de yok ortada maglubiyette....
Wow tumden hesap silse koylerini toplamak nerden baksan 2-3 ay surer.
Asil oyunun zevki bundan sonra cikacak bir grup 50 kisilik dunya kapatma klani olusturacak ama dunyanin geri kalani o gruba karsi birlesecek asil seyir zevki o gun baslayacak izleyip gorelim.

DeletedUser65399

Ziyaretçi
Bu 3 klana 1 klan olayi oyuna su an icin bakanlar icin makul gorulse de takvimi 3 ay oncesine aldigimizda 4 gk klani 4 wow klani 4 de buna benzer klan ile savastik.
Dunyanin yarisindan fazlasi wow ve gk idi savasa savasa tek klana indi wow bunu da unutmamak gerek.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Hayırlı olsun beyler yavaş dünya ama baya hızlı gelişmeler oldu emeğine saglık 3 veya 4 klanı sildiğim için tebrik ediyorum kendime sonra kendimi de sildim diRigent. Olarak kalan sahalar sizin olsun bu oyun bir yamyamdan kurtulmuş oldu

DeletedUser59296

Ziyaretçi
Bu 3 klana 1 klan olayi oyuna su an icin bakanlar icin makul gorulse de takvimi 3 ay oncesine aldigimizda 4 gk klani 4 wow klani 4 de buna benzer klan ile savastik.
Dunyanin yarisindan fazlasi wow ve gk idi savasa savasa tek klana indi wow bunu da unutmamak gerek.

Gk kim ya ne yapmış gk :)

DeletedUser62776

Ziyaretçi
bir zamanlar burada GK ve WOW yoneticileri sallayip atip atip dururlardı

Ne bizi bitiricekler mi ne bilmem ne yaklasik 4-6 ay once yillar sürer denmişti görüyorumki WOW R ye takmis Yok onunla bununla savaşıyorum agır geldi vs ler

Len sancak size 3 aydir en kötü Op yapmiyor sadece kami atiyor =) adam akıllı op yemediniz bile sancak ekibinden Anteni kuntinler ,
Simdi hepiniz yol alında Ense traşınızı görelim naş.

Lloyd

Casus
normalde goygoy yapmam ama bu konuda yapmadan edemiycem. onca zamandır savaşıyoruz, ne fake attığını ne aldığımız köylerden birine desteğinin geldiğine denk gelmediğimiz bazı oyuncular şimdi canını dişine takmış hayatının oyununu oynuyor içlerinden aldığımız köylere kamiler misler yağıyor. insan durup demezmi ulen klanım hesapları silmeden önce aklım neredeydi diye :)

DeletedUser59936

Ziyaretçi
normalde goygoy yapmam ama bu konuda yapmadan edemiycem. onca zamandır savaşıyoruz, ne fake attığını ne aldığımız köylerden birine desteğinin geldiğine denk gelmediğimiz bazı oyuncular şimdi canını dişine takmış hayatının oyununu oynuyor içlerinden aldığımız köylere kamiler misler yağıyor. insan durup demezmi ulen klanım hesapları silmeden önce aklım neredeydi diye :)

İşte bunu anlamadıkları için kaybediyorlar köy de ordu durursa altın demektir kaybım olmasın peşindeler bu tarz oynayanlar kaybetmeye mahkum

DeletedUser64300

Ziyaretçi
Sen git forumda destek diye yalvar agla, sonra gelmezse silecem başlarım sizin gibi klana de, sonra gel de ki gk yı wowu vura vura yıktım :D Yanındakilerin düşüncesini hiçe say, her fırsatta arkamızdan bize b*k atmaya calıs, her anlaşmaya açık ol, sonra vara vara vara.
Haklısın, herkes kendi karakterini yansıtır :) İnsanlık zor zanaat.