RONİN & AZTEK & SANCAK vs WOW & GK

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Bende bana diyosun sandım forumu açan benim , ortaligi karistirdik falan ya acaba gevezemi ilan ettiler beni diye şey ettimdi :D

DeletedUser601

Ziyaretçi
Yendiğin rakipler (Klanlar)
Saldırgan olarak Savunmacı olarak Toplam
Sıra Klan adı Yenildi
1 SANCAK1 264,26 Mil.
2 RePuBLiC Of AzTeK 211,09 Mil.
3 RONİN 208,98 Mil.
4 Wolves World 191,12 Mil.
5 SANCAK3 110,39 Mil.
6 Wolves 0f World 85,10 Mil.
7 SANCAK 67,01 Mil.
8 RON!N 56,14 Mil.

Çok sığıntı bir klanız :)

Abdi burada gereksiz bir konu açarak gereksiz insanlarla bizi muhattab ettin ya diyecek sözüm yok sana.

Onlarca hesaba geçip bizle savaşanlar hep diz çöktü forumda yazmak çok kolay oyunda ise tozunuz olur sadece :))

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Abi bu tartismalar oyunun tuzu biberi ya :D Sen ona giydirecen o sana giydirecek falan oyuna çekisme gelecek . Şahsen ben sıkılıyorum kimseye takilmadan sadece oyun oynayamam :D Bak kötümü oldu simdi herkes fikirlerini , içindekileri döktü , lafını sokan soktu , egolar kasıldı ohh mis :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ne yazdınız la o kadar :D
Okumaya erindim biri özet geçsin

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Siz vurursunuz dikis atarlar biz vururuz toprak atarlar :p

DeletedUser64300

Ziyaretçi
Neydi o dedenin adı ya sana sayıp söven?
Sancak klanı oyuncuları hür iradesiyle bi konuşsa acaba sığıntı olarak adlandırır mı sizi? Ulric bey, yavuz selim abi(gerçi yön değiştirdi diye bindirdik :), karanlık dede, ya unuttum gitti şimdi nickler.
Oyunmuş,saldırganmış, anlaşıp benim deflerimi mahvedip 750k kestim diye övündüğün gün ihaneti yediğim andı. Kabul et artık beleşçi oldugunu. Oyun diye başlama yine boş boş.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
wow bakış açısından bir istatistik bekliyoruz.wow iyi dayanıyor.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Daha kavga mı ediyorsunuz siz savaşın eccük şöyle can yakan rapor paylaşın da oyunculuğunuzu millet görsün hani sözde oyuncusunuz ya
diRigent.

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Daha kavga mı ediyorsunuz siz savaşın eccük şöyle can yakan rapor paylaşın da oyunculuğunuzu millet görsün hani sözde oyuncusunuz ya
diRigent.

Adamlar hesap siliyor la sen daha savaşın diyon :D Askerliğini bitir de gel hele , şafak kaç torun :p

DeletedUser62989

Ziyaretçi
WOW hiçbir zaman bitmez , ben bitti dediği için bitiyor. Öyle wow bitmiş felan yazıların yazmanın da pek bir anlamı yok.

Yaklasık 10 aydır bu oyuna emek veriyoruz , bu zamana kadar kimseye boyun eğmedim eğmem de..

WOW ve W0W olmak üzere 2 tane yarı aktif savaşan klanlarımız vardı. 96 gündür RONİNle yaklasık 50-55 günde hem Aztec hem SANCAK klanlarıyla savaştayız.

Bu zamana kadar Sancağın tek opla bitirmiş olduğu onca klan varken biz 2 farklı kanadıda bir şekilde tutup bu zamanlara kadar net şekilde oyunumuzu oynadık. Kimine göre kaybettik ama VikingS ve Ekibi kaybetmedi ..

Bazı alınganlıklar olmuş ortada tek bir gerçek var SANCAK klanlarıyla dişe diş tek savaşacak klan WOW'du .. Siz bir op yaparsınız ön tarafta alınan köylere sınır çekersiniz ben bir op yaparken 3 kıtaya sınır çekerim. O yüzden bazı gerçekleri kabullenmek lazım.

WOW klanı bu dünyayı 2. bitirmiştir ve Açık ara farkla Savunmada 1. Totalde de gene 1.olan bir klan olarak tarihe geçmiştir.

Oyuncu başarısı olarak da ;

Saldırı 1.liği 4Vikings
Savunma 1.liği 4Vikings
İlk 100 milyon rakibi yenen açık arayla gene 4VikingS..

Zevk almış olduğum bu oyunda yapımı geçen herkese teşekkür ederim.. İleride tekrardan oynarsam , bugünleri unutmam merak etmeyiniz..

Eklentiler

• ŞÖHRETLER !!.png
    ŞÖHRETLER !!.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 18
  • SANCAKAZTEC.png
    SANCAKAZTEC.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 17
  • RONİN.png
    RONİN.png
    24,6 KB · Görüntüleme: 18
  • KLAN SAVUNMA !!.png
    KLAN SAVUNMA !!.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 17

DeletedUser62914

Ziyaretçi
Kimisi kapatır dost kazanır,kimisi kapatır pre kazanır.

DeletedUser14088

Ziyaretçi
Devam edip oynayan arkadaşlara başarılar :)
Süreci merak ediyorum.
Bakalım kim kimi yiyecek :)
WOW sildiğine göre artık dünya rahatlıkla kapanabilir

DeletedUser

Ziyaretçi
WOW hiçbir zaman bitmez , ben bitti dediği için bitiyor. Öyle wow bitmiş felan yazıların yazmanın da pek bir anlamı yok.

Yaklasık 10 aydır bu oyuna emek veriyoruz , bu zamana kadar kimseye boyun eğmedim eğmem de..

WOW ve W0W olmak üzere 2 tane yarı aktif savaşan klanlarımız vardı. 96 gündür RONİNle yaklasık 50-55 günde hem Aztec hem SANCAK klanlarıyla savaştayız.

Bu zamana kadar Sancağın tek opla bitirmiş olduğu onca klan varken biz 2 farklı kanadıda bir şekilde tutup bu zamanlara kadar net şekilde oyunumuzu oynadık. Kimine göre kaybettik ama VikingS ve Ekibi kaybetmedi ..

Bazı alınganlıklar olmuş ortada tek bir gerçek var SANCAK klanlarıyla dişe diş tek savaşacak klan WOW'du .. Siz bir op yaparsınız ön tarafta alınan köylere sınır çekersiniz ben bir op yaparken 3 kıtaya sınır çekerim. O yüzden bazı gerçekleri kabullenmek lazım.

WOW klanı bu dünyayı 2. bitirmiştir ve Açık ara farkla Savunmada 1. Totalde de gene 1.olan bir klan olarak tarihe geçmiştir.

Oyuncu başarısı olarak da ;

Saldırı 1.liği 4Vikings
Savunma 1.liği 4Vikings
İlk 100 milyon rakibi yenen açık arayla gene 4VikingS..

Zevk almış olduğum bu oyunda yapımı geçen herkese teşekkür ederim.. İleride tekrardan oynarsam , bugünleri unutmam merak etmeyiniz..

guzel arkadasım dalga gecmek gıbı bır maksadım yok o yazdıgımda.eto bıtmıs gıbı bır esprı yapıyorum kendımce.sonuc olarak bırakıyorsunuz lamı cimi yok bırakmasanız da sonuc cok degısmez gıbı gozukuyor.basarılar oynayacagınız baska dunyalarda hadı gule gule...

DeletedUser62989

Ziyaretçi
guzel arkadasım dalga gecmek gıbı bır maksadım yok o yazdıgımda.eto bıtmıs gıbı bır esprı yapıyorum kendımce.sonuc olarak bırakıyorsunuz lamı cimi yok bırakmasanız da sonuc cok degısmez gıbı gozukuyor.basarılar oynayacagınız baska dunyalarda hadı gule gule...

Sonuç değişmez dimi ? :) Sende haklısın 3 yaşındaki çocuğu koy o da aynı şeyleri söylerdi . Oyun sonunda SANCAK olarak kimler ilk 50de olacak merakla bekliyorum görüşmek üzere.;)

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Sonuç değişmez dimi ? :) Sende haklısın 3 yaşındaki çocuğu koy o da aynı şeyleri söylerdi . Oyun sonunda SANCAK olarak kimler ilk 50de olacak merakla bekliyorum görüşmek üzere.;)

Farklı bir baslıkta bir veda konuşması bekliyorum senden . Orada vedalaşalım ve orada tebrik mesajımı yayınlayayım istiyorum . :)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Açık konuşmak gerekirse oyun başındaki WOW tam anlamıyla zayıf bir wowdu organize olamıyorlardı ve oyuncu kalitesi düşüktü 3-5 oyuncuyla güneybatıdaki varlıklarını sürdürüyorlardı bunlar oyun başındaki gerçekler. Daha sonrasında benim BALYOZU dağıtmam ve oradaki arkadaşlarımın bizden sonra WOW da devam etmesi üzerine wow güneybatıdaki en zayıf halkayken biranda en güçlü halka haline geldi. İlerleyen zamanlardada EİBO nun kendilerine katılmasıyla SANCAK dan sonra en iddalı ekip oldu. Bir benzetme yapıcak olursak Game Of Thronesde kuzeydeki starklar neyse w37 dede WOW oydu. Kendilerini tebrik ediyorum buralara gelmek için çok çaba sarf ettiler ve duruşlarını bozmadılar birçok cephede savaştılar bununda hakkını verdiklerini düşünüyorum zaten en fazla bu kadar olabilirdi zaten böyle olacağı belliydi bu kadar çok cephede savaş verirseniz oyun real hayatınızın önüne geçer ve bırakmak zorunda kalırsınız olan oldu biten bitti bana göre Wow birşey kaybetmedi tam tersine verdikleri savaşla milletin saygısını kazandılar sonraki dünyalarda başarılar :)