RONİN & AZTEK & SANCAK vs WOW & GK

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Foruma evvelden girerdik , askerden sonra pek bi kanım ısınmadı ama yine takipteyim buralarıda . O yüzden hem bi selam vereyim hemde tartışmak isteyen varsa modlar boş durmasın , çalışsınlar :)

Evet beyler durum şuan başlıktaki gibidir . Gerçi GK kalmadı ama ben yinede savaş başlangıcındaki Ittifakları yazmış bulunayım . Ilerleyen zamanlarda savaş istatistiklerinide paylaşırız . Forum hareketsiz kalmamış olsun en azından hadi tartışın , dilediğinizce yorum yapabilir , istediğinize giydirebilirsiniz :D

Abdi .

DeletedUser63919

Ziyaretçi
Barbarlar kralı köksöktürene ne kadar teşekkür etsem az adam köyleri geliştirip bize veriyor :D bu wow bugün 300 kami ve mis atıp eli boş dönen wow değil mi ? :D

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Ramazan-ı şerifiniz mübarek olsun Allah ibadetlerinizi kabul etsin. Herkese iyi oyunlar dilerim. Sana iyi oyunlar Abdi Bey :)

Ahahah adamsin kanka :) Seninde ibadetini kabul etsin Allah insallah :)

O iyi oyunlarin altindaki inceyi kaptim ama fazla tedirgin etmeyelim simdi arkadaslari :D

FARAZA

Markiz
wow bu dıplomasıden çıkarsa gidip ellerini öperim bildiğim kadaarıyla çok sağlam bi ekip değil zaten

DeletedUser64300

Ziyaretçi
Barbarlar kralı wow :D Öğretmen adayı arkadaşım ABD yi savunan suudiler gibisin :D
Bu badboys9 kim ya? Atıp tutan? Savunmasını kestiren avellerden biri mi yoksa :) Hayır bugün ronin ekibinin parasının değersizliğini ya da coklugunu gördük :) Merak ediyorum 4k pre harcamış mıdır?

Her zamanki gibi yine sancağa lafım yok, adamlar oynuyor ama bu yanında avel avel gezip artistlik yapan diğer ekipler neyin kafasında la?

Herşeyi geçtim kazanmak ya da kaybetmek için onurumuzla savaşmışız şimdiye kadar. Bu poyrazın nedir bu beleşçiliğe bu kadar taktıgı? GK nın bize attığı kazıklar, hesaplarının 1-2 si hariç aztek klanlarının elinde olmasını yediremeyip bize mi giydiriyor bu?