Rocket

**Küvet**

Yasaklı
Ben de Batıdan başka yerde oynayamıyorum ne olacak şimdi :p

Klan adını sizden öğrenecek değiliz :p

o zaman akşam bi mayısla konuşalım, bu sefer beni de kat konuşmaya, o belirlesin bölgemizi:p

Rocket değil de Rocket takımı yapsanıza klan adını :D

klan adı zaten rocket takımı, ben yazmaya üşendim başlığa uzun uzun

Klanın adını değiştirin.. DİYET Klanı olsun :p

olmaz abi, ata prim yapar üstümüzden bu sayede, ben onun iyiliğini istemiyorum :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
o zaman akşam bi mayısla konuşalım, bu sefer beni de kat konuşmaya, o belirlesin bölgemizi:p

olmaz abi, ata prim yapar üstümüzden bu sayede, ben onun iyiliğini istemiyorum :p

Benide alın konuşmaya :D belki 3 müzü dünyanın en uç noktasına ışınlar ne barbar ne başka bir şey buluruz birbirimize dalıp dururuz :D

Ortalama Biri

Misyoner

Yeni kurallar yüzünden sen çok ban yersin söyleyeyim :p

Klan mı kuruyorsun kendine ayrı :p

Zaten amaç oradan kasacağımız primi nakide dönüştürüp pre almak :p S*rhat Abi büyük planlar yapıp konuşuyor :p

**Küvet**

Yasaklı
Benide alın konuşmaya :D belki 3 müzü dünyanın en uç noktasına ışınlar ne barbar ne başka bir şey buluruz birbirimize dalıp dururuz :D

ben emir kuluyum

Yeni kurallar yüzünden sen çok ban yersin söyleyeyim :p

Klan mı kuruyorsun kendine ayrı :p

Zaten amaç oradan kasacağımız primi nakide dönüştürüp pre almak :p S*rhat Abi büyük planlar yapıp konuşuyor :p

seni şikayet etmezsen ben ban yemem :p

hangi başlıktayız bi bak bakiyim :Dd

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
ahahaha kimse nickimi bilmiyor ki boşuna yazıyosun :D

DeletedUser67957

Ziyaretçi
Tüm klanlara yeni açılacak dünyada başarılar.

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Out Klanları olarak Kuzeydoğuda başlama kararı aldık. Şimdiden bütün ekiplere başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun.