RisKy Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Oğuz , dan sonra devam eden gökhan gök adlı oyuncu karakterini belli etmiştir. Ceset daimi oyuncusuyum ki sis ekibini sevdiğinden gelmiştim mucuh olunca bizi bıraktılar..

DeletedUser52743

Ziyaretçi
Öncelikle RisKy klanlarından başlayım anlatmaya. RisKy klanları dağılmadan önce ben foruma, fakelere, oplara katılımı ek olarak asker kesimi ve sıralama uyumunu sürekli takip ediyordum. Hiç yapmadın demiyorum yanlış anlama fakat kesinlikle şuanda sorumlu olduğum klanda bulunun arkadaşlar kadar aktif değildin.

Ayrıca dünyanın 85. günü yani dünya açılalı 3 ay olmuş. Sen 30k yı geçememişsin 3 5 köyün var yok bunun yanında asker kesimine baktığımda zaten rezalet durumdaydın. Hatırlıyorum çünkü attığın mesajı.

Oğuz abiler bölgedeki yapılanmayı ayarlarken bölgedeki EN AKTİF arkadaşlarla TEK klan halinde devam etmemiz için zemin hazırlamışlardı. Bende bu durumda bölgede senden daha aktif arkadaşlar boştayken onları dışarıda bırakamadım ve olabilen en aktif ekibi klana topladım bölgede :)

Sen bana mesaj attığında malesef klanın limitide doluydu ve sen bana ceset kurucularından olduğunu cesetin girdiği bir dünyada beni barındırmayacağını söyledin :)

Öncelikle şunu belirteyim madem beni tehtid edeceksin, Beni tehtid ederken ceset klanına güvendiğini belirtme :) Ayrıca söylediğinin aksine çok rahat bir şekilde ceset klanlarının olduğu dünyada da oynarım emin ol :)

Ben klana bölgedeki aktif adamları topladım. Gelemeyen arkadaşlar Anladım kardeşim sağlık olsun dediler fakat sen tehtid etmeyi seçtin :)

Bu durumda da ben karaktersiz oluyorum öyle mi ? Aktif oynasaydında sen konuştursaydın karakterini birazcık :)

DeletedUser52743

Ziyaretçi
Dünyada Risky klanları Oğuz abi ve ekinin bırakması ile dağıldı biliyorsunuzdur :) Bırakmayıp devam eden arkadaşlarda hücum klanları ile birleşti.

Hücum klanları ile konuşmamızda aktif tek klan kurulacağı hususunda anlaşmıştık :) Bende konuştuğumuz gibi tek klanı kurdum bölgedeki en aktif arkadaşları klana topladım bu arkadaşta klan dışı kalınca çok sinirlenip tehtid falan etmeye başladı :)

Yapıcak birşey yok aktif olsaydı zaten başımın üstünde yeri olurdu arkadaşımın.

Puana falanda biraz taktı fakat klanda 1k arkadaşlarda vardı gerekli ham kami ve mis yardımı ile tüm arkadaşlarımız kısa sürede geliştiler olay puan değil tamamen aktiflik pasiflik meselesi :)

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Değişik arkadaşım AC bak forumları ,butlerim vardı diyorum .. Herkesin bilgisi var Butler biter bitmez 3 köy aldigimi belirtmek isterim ....sen kafana gore toplamissin .benim artık her dünyada dusmanimsin böyle bi lakayitliyi kimse kabul edemez sen davet atmak yerine saldirmalarini soyledin sen