Revenge

• Konuyu başlatan katanpa
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar dilerim. Yalnız içinizde hainlerde var. Dikkat edin. Birde TOW tarihini bilmeyenler yazmışlar smyrna ile birlikte olmak gurur verici vs. komik olmuş :)
smyrna klanının sonradan başına geçmiş hain balien de ibelin zamanında tow'a en büyük darbeyi vurmuştu. Zamanında TOW kurulurken bana danışan arkadaşları uyarmıştım :) gerçi smyranayıda parçalanmaktan kurtaranda bendim ama.
Birde owned i hiç yazmamışsınız. onlar 8-10 kişi tow u oluşturan iki parçanın biriydi. zaten diğer parça ziondan gelenlerdi. Neyse ne günlerdi be :)
En nihayetinde eski klanlar w1 de en sağlam klan 6 kişi ile beetlee nin klanıydı. Sonra owned, zion, tow, *ist* gerçi yine klan profilinizde hiç *ist* den bahsetmemişsiniz ayıp etmişsiniz. Kurulduğunuzda sizi koruyan destekleyen klandı *ist* klanı :)
Son olarak burdan TR nin ilk şampiyonu ve efsanesi Tapeworm başta olmak üzere, yaren, pandaman, elmariachi, syhmpaty, testere, beetlee (ismini yanlış yazıyor olabilirim) ve dahi diğer şerefli ve güçlü oyunculara selam olsun :)

w34 de kurulanan fok olarak bulabilirsiniz. (eski klanlardan kazaa )

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Revenge revengee I will show your revenge :) başarılar

Deadknight

Yasaklı
Başarılar dilerim. Yalnız içinizde hainlerde var. Dikkat edin. Birde TOW tarihini bilmeyenler yazmışlar smyrna ile birlikte olmak gurur verici vs. komik olmuş :)
smyrna klanının sonradan başına geçmiş hain balien de ibelin zamanında tow'a en büyük darbeyi vurmuştu. Zamanında TOW kurulurken bana danışan arkadaşları uyarmıştım :) gerçi smyranayıda parçalanmaktan kurtaranda bendim ama.
Birde owned i hiç yazmamışsınız. onlar 8-10 kişi tow u oluşturan iki parçanın biriydi. zaten diğer parça ziondan gelenlerdi. Neyse ne günlerdi be :)
En nihayetinde eski klanlar w1 de en sağlam klan 6 kişi ile beetlee nin klanıydı. Sonra owned, zion, tow, *ist* gerçi yine klan profilinizde hiç *ist* den bahsetmemişsiniz ayıp etmişsiniz. Kurulduğunuzda sizi koruyan destekleyen klandı *ist* klanı :)
Son olarak burdan TR nin ilk şampiyonu ve efsanesi Tapeworm başta olmak üzere, yaren, pandaman, elmariachi, syhmpaty, testere, beetlee (ismini yanlış yazıyor olabilirim) ve dahi diğer şerefli ve güçlü oyunculara selam olsun :)

w34 de kurulanan fok olarak bulabilirsiniz. (eski klanlardan kazaa )

Öncelikle iyi dileklerin için teşekkürler.

Hainlikten kastın ne bilmiyorum ama geçmişle yaşamamak lazım diye düşünüyorum.

Tow klanının en uzun müttefiklik kurduğu klan Smyrna klanıdır. Aramızda dönem dönem savaşlar olduğu aşikardır ama hep seviyeli bir ilişki içerisinde bulunduk(reelde buluşup birlikte çok vakit geçirdik) Bundan dolayı mutlu olmamızdan daha doğal birşey olamaz.

Tow klanı kurulduktan çok kısa süre sonra klansavaşlari.net kapanana kadar liderliği bırakmamıştır.balien de ibelin(Gökhan) in bir darbe vurduğunu açıkçası hatırlamıyorum.

6 kişilik klan dediğinde muhtemelen Pub klanıydı.(Semazen,Promete77,Sympthy,Delisukufe,Collection ve Bishe) evet çok kaliteli bir kadroları vardı.Zamanla sayıları arttı.Maalesef bu oyun ekip işi olduğu için sayı avantajına yenik düşerek hesap silme kararı aldılar.Kalanlar da Tow bünyesine dahil oldu.(Babuly,Delisukufe vs)

Owned klanını yazmama sebebimiz Tiger Owned'ı ayrı birer klan olarak görmememizdir.Şuan bile içimizde Hem Tiger kökenli hem de Owned kökenli arkadaşlarımız mevcut.

*İst* klanından aramızda kimse olmadığı için yazmadık.Oradan aklımda kalan tek isim kurucusu olan Faust'tur.Diğer isimleri hatırlamıyorum açıkcası.

Evet ismini yazdığın hepsi ayrı ayrı kaliteli isimlerdi ama bu oyunda önemli olan ekip olabilmektir.Bir oyuncu bireysel yetenekleriyle birinci olabilir.Bu kabul edilebilir bir gerçek lakin birinci kalması klanının gücüne paralel devam eder.