ReST

• Konuyu başlatan SiTe
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhabalar.. Paslandık ve hatta unuttuk oyunu :) Ne yazacağımı bilemedim ancak onlarca arkadaşım, kardeşim oynayalım, başlayalım diye aradı mesaj attı son 1-2 haftada.. İş hayatım çok yoğun lakin fırsat buldukça klanımın başında olmaya çalışacağım... Gerçi ilimle batu işi hallederler :)

Şimdiii; Ne zaman nasıl ne şekilde nerede açılacağının bilgisini batuhan ile ilim den öğrenirsiniz.. Tam yetkilidir ikisi de..

Uzun zamandır görüşemediğim tüm dostlarıma selam olsun.. ;) Tüm oyunculara ve klanlara da başarılar dileriz...

Son olarak ne diyoruz? :) ; ALAYINA REST ;) :D

notlar: uğur iso özgür sizi oyacamm telefonla yakaladığım da:)
ali çalış oğlum biraz :)
mehmetler nerede onları bulun banaaa :)
hasanı da alam gelem bari iki ihtiyar oynayalım :)
mehmet abiye kırgınım bana iskender ısmarlayacak.. hele etooo Allahın kılıbığı yemekle de kurtulamayacak :)
ibo askerden geliyor iş verin ona hazır disiplindeyken :)
mübin emin abi ertuğrul ve muratıı istiyommm :)
şimdilik bu kadar, arada salça olurum yine :) bu arada şaka bir yana oyun için üzmeyin birbirinizi..
Eyvallah... (Serhat)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Belli başlı oyuncularımızla on kayitta sadece 50 kadar kişiyle gireceğiz. Sonra oyuncu davet sistemiyle oyun basladiktan sonra geriye kalan arkadaslarimizi cagiracagiz.
Bölge belli değil. Hala düşünüyoruz. Ama şunu söyleyeyim illa boş kıtada başlamak gibi bir düşüncemiz yok.

Son olarak oyunculara bir seyler demek istiyorum...
Rest klanlarından ulaşamadıklarımız varsa oyundan "carsi54" e mesaj atabilirsiniz. Veya genel forum hesabindan sorularinizi bana sorabilirsiniz. REST klanlari tum klanlara basarilar diler :)

DeletedUser57245

Ziyaretçi
Vayttt kardeşlerim geliyo :) ilime yetki vermeyin ilk etapta batu :D sağı solu belli olmaz onun :D Şaka bi yanada hayırlı ugurlu olsun

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Belli başlı oyuncularımızla on kayitta sadece 50 kadar kişiyle gireceğiz. Sonra oyuncu davet sistemiyle oyun basladiktan sonra geriye kalan arkadaslarimizi cagiracagiz.
Bölge belli değil. Hala düşünüyoruz. Ama şunu söyleyeyim illa boş kıtada başlamak gibi bir düşüncemiz yok.

Son olarak oyunculara bir seyler demek istiyorum...
Rest klanlarından ulaşamadıklarımız varsa oyundan "carsi54" e mesaj atabilirsiniz. Veya genel forum hesabindan sorularinizi bana sorabilirsiniz. REST klanlari tum klanlara basarilar diler :)

Eğer ulaşamadıklarımız olursa w27deki Site54 hesabına da yazabilirler oradan da irtibatta olabiliriz.

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Başarılar bize güzel bir dünya olması dileğiyle

DeletedUser58115

Ziyaretçi
İçinde Sakaryalılar varmış. O yüzden başarılar =)