Rest

DeletedUser

Ziyaretçi
REST Klanları olarak KUZEY-BATI Bölgesinde, arkadaşlarımıza özelden verdiğimiz saat dilimlerinde oyuna açıldığı ilk gün giriş yapıyoruz.. Gerek iletişim araçlarından, gerekse oyunlardan ya da buradan bilgisi olmayan arkadaşlar bizlere ulaşabilir.. Hayırlı olsun, keyifthumbupli bir oyun olsun..

DeletedUser

Ziyaretçi
Hopppppp yapıştır :) ne ayaksınız siz ya :) devranla ne işiniz var gelmesin o :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Son zamanlarda Her dünyaya davet ile geldim, oldu olmadı hiçbirinde dikiş tutturamadım .. Burda Ana klanım Rest ile sonuna kadar kasacam .. Dostlara duyrulur ;) Ulaşamadığım oyuncular oluyor bilmelerini istiyorum .. Klanda hiç bir soruna izin vermeden, hiç kimsenin padişah olmayacağı , iyi oyuncu kötü oyuncu diye bir konumun olmayacağı, asla ve asla kimsenin ben çok iyiyim diyip alttan alınamayacağı ve tabiki de en çok emek verenin destekleneceği, sadece ekip işi bilincede olarak, Site54 başkanlığında REST, umarım en iyi Rest dünyası olacak .. Herkese başarılar ..

Ahahha kadir sana seviorum yapıştırrr :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw devran oyun bilmiyor, kaptıracak köyünü yine uğraş dur.. zaten kılıbık olmuş pufss :))) :p

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahaha..! :D abi öğrenmek için giriorum zaten..! :D ama benden daha iyi savas çıkartacak adam varmı..! :D

ahmetim aşagı neresi..! :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
hayır sen yanlış anladın biz gelemiyeceğiz diyor siz de gelip üstümüze binmeyin diyor... :/

DeletedUser52048

Ziyaretçi
Mirzaysız ve yeloköy süz Rest her zaman başarılı olur umarım burada bu isimler yoktur ve sizde hakettiğiniz başarılar elde edersiniz.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Mirzaysız ve yeloköy süz Rest her zaman başarılı olur umarım burada bu isimler yoktur ve sizde hakettiğiniz başarılar elde edersiniz.

maliiiii ben restteyim artık şimdi yorum yapsana bi merak ettim kankaaa :D laksdnagklagakla wub wub wub