Rest

DeletedUser50201

Ziyaretçi
isa ile ugur ölene kadar aynı yere mahkumlar sanki:D

1 lafından 2 cisi isa oluyor onu sevmese ondan söz edemez.

Resti rest yapan eski oyuncuları ama yenılıklerede açıgız

ne demek istedin valla anlamadım da kim oldugunu bılmedıgım içinde hiç anlam veremedim :)

DeletedUser55647

Ziyaretçi
napim ya takılıyom öyle boş boş dün sabriyle kulaklarını çınlattık 26 forumunda şov yaptıgın soylenıyor :D

ahahahahahhahhahahah offff ağlattım resmen kanka çınlatın çınlatın ama sakın gelmeyin yanıma hee aman ölürsünüz falan kesin gelirseniz...

DeletedUser50201

Ziyaretçi
ölüceksek geliriz :D hala trip yapıyo ya bu hafta sonu c.tesi aksamı gelim la yeterki su trıbı bı kenara bırak :D

DeletedUser54178

Ziyaretçi
Ugur benı Tanıma:D bence Sana yük Olurum:D

Mirzayda yanında getir w27 giriş yaparken selamımı de tanır o benıde

DeletedUser55063

Ziyaretçi
iboo, apoo, meriçç, ali, ilim çalışın biraz boş durmak yok :) ahadaa kaptıp baltaları geliyom :)

abi Ben ilim kendi forum hesabım kapandı onu açana kadar bu hesaplayım :) Çalışırız abi ne zaman kaçtık :D

oo serhat abim başarılar size. yeloköy mirzay varsa tadından yenmez :)

Mirzayın Artık REST Ailesi ile bir ilgisi yoktur ve olmayacaktır. Bize yaptığı o yanlıştan dolayı artık sadece düşmanımız olarak kalıcaktır.

Saygılarla Gardiyan.Azrail

burası beşiktaş balık pazarını geçince büyük kartal heykelinden aşağı doğru iniyorsun ilk sokakta görüceksiniz zaten amacım reklam değil ama biz genelde ekibimizle o civarda buluşuyoruz ve her zamanki gibi benim dikkatimi çekti görür görmez yarıldım daha önce koymaya üşendim şimdi işsizim ve yaptım sizin gerçek has bu klanı meydana çıkaran kurucunuz kimdi ? şuanda şüpheliyim :D

( spoiler butonunu bulamadım :S )

3L0wfBG.jpg

bi gün ziyaret edim orayı :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Gölge olmasa ve ben bu dünyaya başlasam benim de olacağım klan, başarılar diliyorum, özellikle Ali'ye :D