Rest

• Konuyu başlatan DeletedUser41842
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Konunun amacı dışına çıkmaya devam etmeniz durumunda konunun kilitleneceğini ve ilgili madde doğrultusunda işlem yapılacağını ayrıca hatırlatmak isterim.

DeletedUser

Ziyaretçi
ethem kılıbıktır, izin alırsa yengeden bakalım gelir o da..
Arkadaşlar bizim 8 yıldır değişik dünyalarda oynadığımız tüm ekibimizi çağırdık. Bizim amacımız muhabbet.. Bizlerin tanışmasına vesile olan bu oyunda ve yıllarca beraber oynadığımız bu klanda olan dostlarımız ile muhabbet... Oyuna gelince, eh oynadığımız her dünyada zirveyi hedefledik.. yine aynısı olur umarız.. Bütün REST ekibini tek tek çağırdık.. elbette gelemeyenler olacaktır.. Yine de bi %80 katılım var..Buda yeterlidir bunca yıldan sonra sanırım tt1

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Klansavaşları speed zamanında bizimle Levent Abi ile beraber Azrail klanının kuruculuğu yapıyordu. O zaman oynamıştık bir kere ondan sonra bir daha da göremedim Ethem Abiyi :D bir de w13te oynamış ama çok uzaktık hiç hatırlayamıyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
rest ailesine en son katılanlardan olarak başarılar diliyorum. klandan atılmazsam :)p) çok büyük ihtimalle son dünyam ve oyunum olacak..

DeletedUser

Ziyaretçi
abla güzelmiş thumbup

teşekkürler arkadaşlar..akşam görüşürüz..

DeletedUser51936

Ziyaretçi
30 dk sonra. Saat tam 09:00 Güneydoğu bölgesinde giriş yapacağız :) Bunun için aramıştır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
aleme götürecektimde neyse uyuyormuşssun şansını kaybettin :)