ResT

• Konuyu başlatan DeletedUser41842
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30392

Ziyaretçi
Herkes başarılar diliyor acaba kim içten söylüyor :) Bence w17de oynamayacaklar dışında hiç kimse

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam o zaman inşallah sonuncu olursunuz böylemi yazaydık.

DeletedUser30392

Ziyaretçi
illa bişey yazmak zorunda hissediyorsan kendini güzel kardeşim aç wordü otur klavyenin üstüne sabaha kadar yazarsın

DeletedUser614

Ziyaretçi
Başarılar =))
Site memleketlim olduğu için içten geliyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w15 te okoko(kadir) var mı peki ??

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar...
bi ara w10 da az da olsa bulunmuştum rest de.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
arkadaslar herkes geçek klamı diye soruyor bende dedimki biz klan savasları speedde oynayan 10 abi arkadas kardesş eski rest üyelerini tekrar bir arada toplamak için rest klanını kurduk çok da iyi gidiyoruz ... basarılar dileyenlere tekrara teşekkür ediyorum klanımız adına ...

DeletedUser

Ziyaretçi
osman abi ve 1-2 kişi tamamda kim o diğer arkadaşlar isimler kimler:) ben ankaradayım şu an 1 hafta yoğun işlerim var ve w16 bile bakamıyorum..birde site54* nickiyle kim oynuyor benim niye haberim yok bensem:)

16 dada nickimle hesap açılmış ve benim azımdan msjlar yazılmıştı..yine w16 da da rest kurulmuştu kimseyi tanımıyordum..tamam her nickle her isimle klan kurulur da beni karıştırmadan yapılsaydı..sonra biriyle msjlaşıyom diyor sen havalara girmişssin bana niye ters cvplar verdin şurda..vs..
ertugrul-mubin-kadir-olgu-camel-hanibal-toprakizmir-angel-zoraki-wesspont-uzman-yeloköy vs varsa söz bende gelecem..:)

başarılar dilerim:)