Rest

• Konuyu başlatan DeletedUser28279
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33843

Ziyaretçi
bunların asıl rest olması bana göre biraz garip :) asıl rest kolay kolay diplomasi yapmaz hele ki oyunun başında :)

Ahahaha :D Sesli güldüm Ali :D Asıl Rest dediğin klan 15.Dünya başladığında 4 klan kurup 3 er tane alt klanı olan 2 bölgesel (ilk2o baştan başlayarak klanı doldurmuş) klanı müttefik eklemiş bir klandır :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Samet benim bildiğim rest klan savaşlarından tut klanlar w1 w4 w9 gibi dünyalarda kuruldu :) yani site54'ün olduğu restten bahsediyorum :D w15 te olan resten yada w16 da kurulmuş olan restten bahsetmiyorum :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ben de Site54'ün kurduğu restten bahsediyorum Ali :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bir sefer mahsur olarak w15 de böyle bir durum yapmışlar :D ama bundan önce öyle bir durum yaptıklarını ben görmedim :D

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Ahahaha :D Sesli güldüm Ali :D Asıl Rest dediğin klan 15.Dünya başladığında 4 klan kurup 3 er tane alt klanı olan 2 bölgesel (ilk2o baştan başlayarak klanı doldurmuş) klanı müttefik eklemiş bir klandır :D

Kafandan atıp tutma hiç bir zaman Rest klanları ilk20yi diplomaside eklememiştir. Daha bilmiyorsan konuşma kardeş ...

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Kafandan atıp tutma hiç bir zaman Rest klanları ilk20yi diplomaside eklememiştir. Daha bilmiyorsan konuşma kardeş ...

Lafımı yalnış anlamak işine geliyorsa tabi ki yalnış anlayabilirsin. Bunun hiçbir sakıncası yok. Sonuçta 1 kere safa yat, 2 kere safa yat, 3 kere safa yat, 4. de karşıdaki seninle polemiğe girsin, 1o. da sinirlerine hakim olamayıp ceza alsın ve savaşı kazan :)

Bak ben o zaman sana şöyle anlatayım, ilk 2o yi baştan başlayaak diplomasiye eklemiştir demedim. Part part gidip yazayım o zaman.

Rest klanı,

Oyun başında :

Rest - Best - Jest - R3st klanlarını kurdu mu, kurmadı mı ?
Kara1,Kara2,Kara3,... ( Bu klan k54 te kim var kim yok kıta ilk 2o'sinden itibaren başlayarak klanı doldurmuş klanlardan biridir) Rest bu klanı müttefik ekleyip, bu klanla ortak savaş ilanı yaptı mı, yapmadı mı ?
Adını unuttuğum bi bölgesel klan daha vardı, onlarla da diplomasi yapıp, ortak savaş ilanı içine girmişti ama adını unuttum. Sen hatırlarsın :)

Şimdi bana de ki bunları yapmadı, sana 1o klanla 2o kişilik 1 klana yaptığınız savaş ilanını bulup ''ss'' de çekebilirim :)

İyi oyunlar..

DeletedUser30732

Ziyaretçi
sen diyorsun ilk yazında ilk 20deki klanlarla yaptı. Kara klanları ile yapıldı diplomasi yapılmadı demiyorum o 20 kişilik klanı düşman ekleyen Mirzay. idi Zaten egosuna sahip çıkamayıp kendi sonun getirdi ve hala karaktersizliğini gösteriyorlar hala ... bu arada senin klanın hangisi w15de ?

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Senin niye bu kadar Restte takıldıgını anladım ben Kene oyuncusunun normal yani W11dekilerden sonra her kene oyuncusu kafayı Restte takıyor artık buna alıştım yani :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bak 11.Dünyadaki Kene'yi yıktık yıktık diye car car piyasada turluyosunuz ama 11.Dünyadaki Kene ile 15.Dünya arasındaki Kene klanında 2-3 tane ortak oyuncu anca vardır, o oyuncular da 5k puanı geçmemiştir. Gel gelelim biz yine de buna ses etmeyip klansavaslari.net'te beraber oynayıp sonra yolumuz ayrılmasına rağmen bu isimle 11.Dünyada birşeyler yapmak istemiş 3-5 abimize sahip çıkıyoruz, siz ise Galatasaray'ın UEFA kupasını kaldırması misali her platformda söyleye söyleye bitiremiyorsunuz. Oyun başında mirzay. arkadaşınız forumda Kene'yi yıkıcaz diye car car konuştu. Sonuç ? Gel kuzeydoğuya dedik adam güneybatıya gitti.

Diyorum ya safa yat, 1o.yorumundan sonra karşındakini çıldırtırsınız :) İlk yorumumu okuyan kişi ilk 2o'deki klanları müttefik eklediniz demediğimi bilir ki, akıllı bir insan da benim forumda 2 dk. sonra laf yiyebileceğim asparagas bir bilgi vermeyeceğimi bilir.

Size taktığım filan yok, olsa olsa bi tarafıma takmama durumu söz konusudur. Gel gelelim Profiline We are the best alayına rest yazan bir topluluğun bölgesindeki toplama klanları müttefik eklemesiyle dalga geçmemin bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

Tamam şimdi bi bardak su iç, tavana bak, hızlıca nefes al ver, sakinleş :D Bu sana son yorumumdu. Rahatça yazabilirsin artık :)

DeletedUser30732

Ziyaretçi
He tamam hep aklısın bu da sana son yorumumdur .. Hiç uzatmaya gerek yok değmeyecek çünkü ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu dünyada şöle oldu bu dünyada böle oldu, klandaki oyuncular biz değildik vs..vs..vs..Şurda oyun oynanıyor işiniz gücünüz bizde bişeyler diyelim..Oyun oynayın arkadaşım, altı üstü bir oyun..
Bu dünyadaki REST klanlarıyla bir alakamız yoktur..Kimseye ismimizi kullanmayın diyemeyiz ama logomuzu bari çalmasaydınız ayıp değil mi? lütfen değiştirin logoyu..Yaw birileri klan ismini kullanmış ilk 20 yapmış 3 klan, diğeri benim nciki kullanmış ilk 20 yapmış..Biz neymişiz arkadaş:)

Bunlara çok takılmayız espiri bir yazana..

Başarılar dilerim bu arada..

Lloyd

Casus
w16 ya baba - diablo - kene vs.. klanları bekliyordum ama hiçbiri yok :( tat vermeyecek gibi görünüyor.

DeletedUser40822

Ziyaretçi
Mrb Arkaşlar şuan açılan konunun bizlen bi ilgisi olmadığını gördüm öncelikle 16 dünyada açtığmz ReST klanı klansavaslarinda Speed dünyasında aldığmız ilgiler ve güzel dostluktan dolayı şahane op. dolayı klansavaslari speed dünyasında beraber mucadele verdiğimz degerli site54 anısına açtığımz bir klandır fark ettimki şuan site54 nicini başka biri kullanıyor sizin açtığnz konu ve gördğüm açıkklamalrdan site54 bildiğim kadaryla sadce site olarak bu klanlar.org yer almaktadır serhat abi seni 16 dünyada asıl rest klanınn başkanı olarak bekliyoruz WE ARE THE BEST ALAYINA REST İrfan21 bendim by demo da kuzenmdi ha bi rahatsızlık duyuyosanız bundan dolayı etikete gerek yok herkes tanır bizi (WE ARE THE BEST ALAYINA REST)

DeletedUser40060

Ziyaretçi
beyler konusurken rahat konusdunuz karismadim uyqulama yapalim konusurum dedim ve yaptik su an legend klanlarindan geriye kalan hic bir sey yani hepsiniz sildik.asil rest klanimi ? cok komiksiniz.su an isimin ne onemi var bilmiyorum onemli olan kimin guclu oldugu ve bizler daha gucluyuz.isim deyisikliyine gittik nedenmi ? Sizi iygilendirmez desem :)

Su an sira ata kanlarinda legendin yanina yolluycaz onlari da az kaldi :)

DeletedUser40060

Ziyaretçi
Bu oyunu kendi başlarına kaznamayacaklarını anladıkları için her klana müttefiklik daveti yolluyorlar alın size savaş:
İttifak
LEGEND
LEGEND4
LEGEND2
LEGEND3
TheK!ngs
V.I.P
Gülen Yüzler

Rakip
Rest
TURKEY
AzRo