Rest

• Konuyu başlatan DeletedUser28279
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser28279

Ziyaretçi
Bu oyunu kendi başlarına kaznamayacaklarını anladıkları için her klana müttefiklik daveti yolluyorlar alın size savaş:
İttifak
LEGEND
LEGEND4
LEGEND2
LEGEND3
TheK!ngs
V.I.P
Gülen Yüzler

Rakip
Rest
TURKEY
AzRo
FETIH
Jest
TURKEY2
REAL FOLKS
Best
R3ST
OttomanEmpire

Sıkıyosa LG vs Rest yapalım ??

DeletedUser

Ziyaretçi
bunların asıl rest olması bana göre biraz garip :) asıl rest kolay kolay diplomasi yapmaz hele ki oyunun başında :)

DeletedUser

Ziyaretçi
zaman göstericek bakalım çaylak kalsın ve aradan 1 ay geçsin rest ve klanları hala ayakta kalıcak mı :) ben siteyi serhat abiyi göremedim orada :) bu nasıl rest :) serhat abisiz rest mi olur :)

ayrıca hem rest hemde time klanında 2 hesabı var birinin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
zaman göstericek bakalım çaylak kalsın ve aradan 1 ay geçsin rest ve klanları hala ayakta kalıcak mı :) ben siteyi serhat abiyi göremedim orada :) bu nasıl rest :) serhat abisiz rest mi olur :)

:D belkı senın dedıklerınden ızın almıslardır kanka

DeletedUser

Ziyaretçi
dostlarım o değilde bu lg klanları hangı bolgede basladı bileniniz varmı?

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Konu temizlenmiştir. Söylemlerimize lütfen dikkat edelim. Herkese iyi oyunlar dilerim. :)

DeletedUser28279

Ziyaretçi
bizide böyle bi müttefik bulma yarışına soktular gelmiş önkayıt döneminde savaş açmış şahıs :D

DeletedUser

Ziyaretçi
olur böyle atarlı klanlar w13te daha çaylak kalkmadan dünyanın yarısı düşman eklemişti bizi :D

DeletedUser39102

Ziyaretçi
Pusulayı bilirim eyw saygım vardır. bunlar eski rest olsa zaten böyle olmazdı.

DeletedUser30732

Ziyaretçi
W16 daki suanda bulunan Rest klanları ile Asıl Rest klanları arasında herhangi bir ilgimiz ve ilişkimiz yoktur... Herkesin bilgisine ... Ayrıca siz hiç bir zaman Asıl Rest klanlarının oyunun ilk başında diplomasi yaptığını gördünüz mü ? :D

DeletedUser30732

Ziyaretçi

ayrıca hem rest hemde time klanında 2 hesabı var birinin :)

Asıl Rest değilde ondan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Katılıyorum :) Eski rest le hiçbir alakaları yoktur bunların :)

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Zaten ben suan Rest klanı oyuncusu ve yöneticiyim w15de hiç bir ilgimiz yoktur bunlarla...