ReST vs No Law

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Evet 04.06.2015 tarihinde savaş durumu 21-8 öndeyiz. 2-3 saate 24-8 olmasını bekliyoruz. ancak şunuda eklemek istiyorum

opumuza başlattığımızda

mbülbül adlı oyuncu klandan atıldı. o sırada ondan 3 köy topladık
simsiyahhh adlı oyuncuda klandan dün atıldı. opumuzuda bu gece 04.06 deki gecemizde başlattık. onun 3 köyünü aldık. daha 1 köy daha alınacak.

onların dışında 2 köyde sadakate takıldık. ve daha yolda olan ordular mevcut.

RAPORLARI PAYLAŞACAĞIZ AMA ŞUNUDA BELİRTEYİM. MAYIN KLANI BİZE BİR OPERASYON YAPTI. BENCE GAYET BAŞARILIYDI. TEBRİK EDERİM. 7 8 KÖY KAYBETTİK HERALDE. TAMDA OP ZAMANIMIZDA YAPTILAR. ŞANSSIZLIĞIMIZDI :) EĞER BU OPLARI 1 GÜN ÖNCE YAPSALARDI SİTE DEN ALINANLAR HARİÇ DİĞERLERİ SAVUNABİLİRDİK. AMA EĞER 2 GÜN SONRA YAPSALARDI. BENİ BİLE ALABİLİRLERDİ :) TEBRİK EDERİM KENDİLERİNİ.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Bilmiyrum. aşağıya inmeye korkiyrum. ne çıkacağını bilemiyor insan :D tt2 siz 55 de biraz daha direnseydiniz iyi olurdu bizde bırakn bırakana :D

Luciferr

Dük
Klanımı terk eden bi ekibim vardı, ondan dolayı 55 ın hakımıyetınde azaldık biraz :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
rest klanlari savaş durumlari.

Kuzey de gölge ile savaştayiz. Etkili değiliz. Onlarda operasyonlara başladilar sanirim. Ne olacak klanca izlemedeyiz.

Mayin savaşinda açik ara üstünler. Hiçbir şekilde karşilik verilemedi. Oplari hazilayan benim bu süreçte ben zaten sikintilar yaşiyordum. Bizdede pasiflik etkinken karşi koyulamadi. Bende ordular 20 saatten geldiği için mis arasi yaparak kurtardim köyleri :)

no law savaşinda. 1 haftadir durgunluk vardi. şuanda fakeler gelmekte. Her türlü direnişi yapmaktayiz. şuan fakeler arasindan mislerde tespit edilmeye başlandi. Etiketlenip. Mis saatini beklemekte oyuncularim :)

klanca izliyoruzdaki kasit gerçekten klanca izliyoruz. Sadece izliyoruz :) ne aci.