REST ve Teşekkür..

• Konuyu başlatan DeletedUser63419
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63419

Ziyaretçi
*Evet.. Bence çok iyi bir ekiple girdik dünyaya ve ilk 2-3 ay zaten kesim sıralamasında görmüşsünüzdür saldırıda ve savunan da en çok savaşan klan idik.Oyun başında 7-8 klan gözüksek de 15. gün klanlar kilitlendiğinde 4 klan olarak devam ettik. Ben uzun zamandır oynamıyordum ve benim gibi yıllardır oynamayan, toplamda 100-120 kişi arasında 40-50 kişi vardı ki hepimiz bu konuda zorluk çektik açıkçası. Düşünün ben en son c2 de oynamışım. Ee tabi 12-13 yıl önce başladığımız bu oyunda zamanla gerçek hayatlarımızda da bir çok şey değişiyor. Ben REST klanım dışında sadece 3 ya da 4 defa başka klanda oynadım. O da hatır kıramadığımız içindir.

*Oyuna klan tanıtımında da belirttiğimiz gibi hem eski dostlarımızla tekrar bir araya gelip oynamak hem de uzun zaman ara verdiğimiz için ısınmak için başladık. Ben ekip arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim ki gerçekten gece gündüz 1 ay uyumadılar ve biz şu dünyadan keyif alarak ayrılan bir ekip olduk..

*Oyunda yaşadığımız sıkıntı ise yönetici bulamamamız idi.. Bir tek Miko bir şeyler yapmaya çalıştı ama o da yalnız kaldı maalesef.. Tek sıkıntı bu gerçekten. Bu sebepten diplomasiyi de saldık, Oyun yerleşimini de iyi yapamadık, Operasyonlarda da istediğimizi tam olarak yapamadık. Lakin öyle bir ekip vardı ki çocuklar canavar gibi..İşte bunu değerlendirememek üzdü beni.. Sabahlara kadar yaptığımız sohbetler çok güzeldi gerçekten...

*7-8 klan ile bölgemizde savaşarak geçirdik dünyayı, üst taraftan da pusuladan da onlara zaman zaman destek gelince üst bölgede çok sıkıntı yaşadık. O bölgeyi kazanacağız diye sürekli oraya yoğunlaştık ama alt tarafları unuttuk.. Orada düşman klanların gelişmesine izin verince de bir anda bir çok klanla aynı anda savaşa girdik. İşte uykusuz 1 ay başladı böylece:)

*Savaştığımız klanlarda bizimle diplomasi yapmamakla hata yaptıklarını anladılar ama çok geç kaldılar maalesef:)

*Sonuçta bir oyun ve dediğim gibi çok keyif aldığımız bir dünya oldu. Yaş ortalamamız 30-35 olduğu için işler güçler de vardı. Buna rağmen ailesinden, işlerinden, özel hayatından ödün vererek bizlerle bu dünyada oynayan o güzel REST oyuncularım haklarını helal etsinler.. Yine kırdığımız, üzdüğümüz diğer klanlar ve arkadaşlar varsa onlarda helal etsinler. Bütün klanlara teşekkür ederiz.. Sevgiyle kalın.. :)

Ortalama Biri

Misyoner
Yaw kırk yılda bir foruma giriyom biliyorsun ata onda da soğuttun beni şimdi:)) kahve ısmarla haftaya geleyim yanına.. hem benim göbeği nasıl yapacaz fikir verirsin:)))

hahhaha :D :D Abi yazın çok güzel. Değerlendirmelerin de çok güzel onlara bir şey diyemem de zamanlaman biraz yanlış gibi geldi sadece :D Yoksa forumdan soğutmak istemem :D
Gel Abi kahve ısmarlayayım. Yalnız listeyi el altından halledelim yoksa paranı alırlar girişte :D Geçen babam geldi danışan zannedip para istemişler :D :D

rascal125

Ağır Atlı
hiç sevmem bu klanı.. c2 de kami opu yapıp duruyorlardı hiç hoş değildi :p
işin şakası bu tabi.. iyi klanlardan birisiniz.. reel hayatınızda başarılarrr :)

**Küvet**

Yasaklı
hahhaha :D :D Abi yazın çok güzel. Değerlendirmelerin de çok güzel onlara bir şey diyemem de zamanlaman biraz yanlış gibi geldi sadece :D Yoksa forumdan soğutmak istemem :D
Gel Abi kahve ısmarlayayım. Yalnız listeyi el altından halledelim yoksa paranı alırlar girişte :D Geçen babam geldi danışan zannedip para istemişler :D :D

akjsdfhlasdşjfşasldkflşsdfigklsdk :D :D ne oldu bizim bi akşam yemeğini serhat abiye ısmarlatma planımız? onu bi ara yapmamız lazım, mesela bu pazar :p

Ortalama Biri

Misyoner
akjsdfhlasdşjfşasldkflşsdfigklsdk :D :D ne oldu bizim bi akşam yemeğini serhat abiye ısmarlatma planımız? onu bi ara yapmamız lazım, mesela bu pazar :p

Dursana hemen niye söylüyorsun :D Ben kahveyi ısmarladıktan sonra onu araya sıkıştıracaktım :D Neyse Serhat Abi şimdi binlerce kişinin önünde ısmarlamam demez herhalde :D Yine kaptık akşam yemeğini :p
Bu arada pre borcunu öde.

**Küvet**

Yasaklı
Dursana hemen niye söylüyorsun :D Ben kahveyi ısmarladıktan sonra onu araya sıkıştıracaktım :D Neyse Serhat Abi şimdi binlerce kişinin önünde ısmarlamam demez herhalde :D Yine kaptık akşam yemeğini :p
Bu arada pre borcunu öde.

benim borcum yok, sen kendin itiraf ettin geçen gün bana verdiğin prelerden dolayı içinin yanmadığını, kendi rızanla verdiğini :p :D gerçi bi kısmını sen askerdeyken senin hesabına girip aldım ama olsun :D :D

Yaw kırk yılda bir foruma giriyom biliyorsun ata onda da soğuttun beni şimdi:)) kahve ısmarla haftaya geleyim yanına.. hem benim göbeği nasıl yapacaz fikir verirsin:)))

serhat abi ata'nın kendi göbeğine dermanı varmıymış ki seninkine olsun : D : D : D : D: D: D: D: D: DD: DD: D: DD

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Abi çocuktuk sizlerle büyüdük gözümüz gönlümüz arıyor sizleri :) Baba klanların baba kurucuları unutulmaz bu forumda, hiç kimsenin yeri yoktur sizler kadar.

We are the best, ALAYINA REST ! :)

Ortalama Biri

Misyoner
benim borcum yok, sen kendin itiraf ettin geçen gün bana verdiğin prelerden dolayı içinin yanmadığını, kendi rızanla verdiğini :p :D gerçi bi kısmını sen askerdeyken senin hesabına girip aldım ama olsun :D :D

serhat abi ata'nın kendi göbeğine dermanı varmıymış ki seninkine olsun : D : D : D : D: D: D: D: D: DD: DD: D: DD

Sana gönderdiğim prelere içim gidiyor dedim :D Başka birisiydi o sen üstüne alınmışsın :D :D Ayrıca Abi geri ödeyeceğim deyip hep aldın prelerimi :D

Kaç insan zayıflattım haberin var mı :p :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
hiç sevmem bu klanı.. c2 de kami opu yapıp duruyorlardı hiç hoş değildi :p
işin şakası bu tabi.. iyi klanlardan birisiniz.. reel hayatınızda başarılarrr :)

O yüzden mi yusuf yusuf ettiniz rahatsız oldunuz, bölgemize taşımamdan REST klanını :) Mikail'e dua edin yatın kalkın siz.. O çok iyi niyetliydi klasikte.

**Küvet**

Yasaklı
Sana gönderdiğim prelere içim gidiyor dedim :D Başka birisiydi o sen üstüne alınmışsın :D :D Ayrıca Abi geri ödeyeceğim deyip hep aldın prelerimi :D

Kaç insan zayıflattım haberin var mı :p :D

hayır seni tanıyorum, senin için gitmez bana pre verdiğin için :DD tamam vereceğim o preleri söz, mr.storm askıya aldığı hesabımı açsın oradan atarım preleri, 2020de açılacak sanırım :D :D ya da global yemiş hesaplara af gibi bir şey gelirse direkt atarım :D :D

bilmiyorum, benim bildiğim tek şey senin göbeğinin olduğu ve diyetisyen olduğun :p

Ortalama Biri

Misyoner
hayır seni tanıyorum, senin için gitmez bana pre verdiğin için :DD tamam vereceğim o preleri söz, mr.storm askıya aldığı hesabımı açsın oradan atarım preleri, 2020de açılacak sanırım :D :D ya da global yemiş hesaplara af gibi bir şey gelirse direkt atarım :D :D

bilmiyorum, benim bildiğim tek şey senin göbeğinin olduğu ve diyetisyen olduğun :p

O kadar preyi toplayınca içim gitti :D :D
Tamam 2020'ye ne kaldı ki 1 ay sonra 2019, 1 sene sonra 2020 :D Af gelmesi için Mayıs'ın düğününde çeyrek takman lazım :D

**Küvet**

Yasaklı
O kadar preyi toplayınca içim gitti :D :D
Tamam 2020'ye ne kaldı ki 1 ay sonra 2019, 1 sene sonra 2020 :D Af gelmesi için Mayıs'ın düğününde çeyrek takman lazım :D

düğüne seni kesin çağırır, birlikte gideriz, senin takacağın çeyreği yarımı reşatı neyse artık onu senin adına ben takarım, ikimize de bi kıyak geçer abi mayıs bu şekilde. hem ben altın masrafından kurtulurum :p :D

Ortalama Biri

Misyoner
düğüne seni kesin çağırır, birlikte gideriz, senin takacağın çeyreği yarımı reşatı neyse artık onu senin adına ben takarım, ikimize de bi kıyak geçer abi mayıs bu şekilde. hem ben altın masrafından kurtulurum :p :D

Beni çağırmışsa seni niye götürüyorum yanımda :D Ayrıca beni çağırmaz trollerim diye kesin =(( Oysa 2 yemek yiyip dönerdim :p