REST raporlar

**Küvet**

Yasaklı
Şu rapora beğeni attım diye klanda linç edilmem umarım :D
@BORDO KLAVYELİ köy isimlerini senin mislerin anısına BORDO KLAVYELİ yapacağım bu arada :p

askjdfşalsjdflaskdasdjkşgldkgf o askeri kestiren benim ben bile beğendim abi, kestirdiğim için linç yedim zaten sabah, ama uyuyordum işte, günler sonra gelen uyku çok tatlıydı :p

yalnız o hesabın bende olduğunu bilmeniz gözümden kaçmadı değil, aramızda casus-lar- var :D

Ortalama Biri

Misyoner
askjdfşalsjdflaskdasdjkşgldkgf o askeri kestiren benim ben bile beğendim abi, kestirdiğim için linç yedim zaten sabah, ama uyuyordum işte, günler sonra gelen uyku çok tatlıydı :p

yalnız o hesabın bende olduğunu bilmeniz gözümden kaçmadı değil, aramızda casus-lar- var :D

hasdhahsdah :D :D Klanlar kilitlenmese kesin bizi atarlardı :D Yalnız düzenli uyku şart :D TEKEL klanını bu konuda iyi göremedim. Önerim gece 12 sabah 8 arası düzenli bir şekilde deliksiz uyumaları :p

Bazen benim hesapta mı sende diye düşünmeden edemiyorum :D :D

**Küvet**

Yasaklı
hasdhahsdah :D :D Klanlar kilitlenmese kesin bizi atarlardı :D Yalnız düzenli uyku şart :D TEKEL klanını bu konuda iyi göremedim. Önerim gece 12 sabah 8 arası düzenli bir şekilde deliksiz uyumaları :p

Bazen benim hesapta mı sende diye düşünmeden edemiyorum :D :D

bilmem, zamanında biri benim hesabıma girip duruyordu bilgim dışında, giren kişinin adı muhammetti bana sormadan profil resmini değiştirip duruyordu oyundaki, beşiktaşlı bir şey yapıyordu. e-postaya ulaşamadığım içinde şifreyi değiştiremiyordum. ticket ile hesabımın açığa alınmasını sağlamıştım ve bana 'e-postanıza ulaştığınızda hesabınızı açacağız' demişlerdi. bu olaydan 2 sene sonra e-postam ile ticket attığımda böyle bir durum söz konusu değil denilmişti. ticketları da silmişler, ticketlar silinemez diye inkar ediyorlardı bir de :p :D neyse işte o gün hırs yaptım herkesin hesabına izinsiz girebiliyorum, belki benim gibi hesabına global yedirenler çıkar :DD

Ortalama Biri

Misyoner
bilmem, zamanında biri benim hesabıma girip duruyordu bilgim dışında, giren kişinin adı muhammetti bana sormadan profil resmini değiştirip duruyordu oyundaki, beşiktaşlı bir şey yapıyordu. e-postaya ulaşamadığım içinde şifreyi değiştiremiyordum. ticket ile hesabımın açığa alınmasını sağlamıştım ve bana 'e-postanıza ulaştığınızda hesabınızı açacağız' demişlerdi. bu olaydan 2 sene sonra e-postam ile ticket attığımda böyle bir durum söz konusu değil denilmişti. ticketları da silmişler, ticketlar silinemez diye inkar ediyorlardı bir de :p :D neyse işte o gün hırs yaptım herkesin hesabına izinsiz girebiliyorum, belki benim gibi hesabına global yedirenler çıkar :DD

hashdahsdha :D :D Dava zaman aşımına uğraşmış belli ki :D Benim hesaba da geceleri ben uyuyorken baksana :D Global yersek bırakırız hem oyunu :D

JrFly

Dük
bir dahaki classic için jrfleud nickiyle coplayer girersek hızı maksimum tutacakmış mayıs bizim için, banladıktan sonra gelişimimiz kolay olsun oyundan soğumayalım diyeymiş :p :D

co player serbest değil mi zaten şu klasikte co player kullanmayan 3 5 kişi vardır kafa oyuncuların tamamı cp neyse çok konuşmayım ban yerim :D

DeletedUser66279

Ziyaretçi
Şu rapora beğeni attım diye klanda linç edilmem umarım :D
@BORDO KLAVYELİ köy isimlerini senin mislerin anısına BORDO KLAVYELİ yapacağım bu arada :p

Bende sizden alacağım köylerin adını rest yapayım senin için o zaman :D:D

Sende olduğundan haberim yoktu postta sen söyledin ben sana gitmiştir illaki rapor diye yazmıştım kendi kendini ifşaladın ahahah :D:D

DeletedUser66279

Ziyaretçi
Ben kendi köylerimin isimlerini yapacaktım :D Başkalarının köylerinin isimlerini nasıl değiştirelim :D Bence acilen uyuman lazım :D Sen git köylerin bana emanet. Gözün arkada kalmasın :p :D

Uykusuzluk belimizi büktü :D:D
Benim ana köye 4 mis at boş zaten isim değiştirmeylede uğraşmazsın :D:D