REST-BEST-JEST olarak USTA klanlarına savaş ilan ediyoruz..!

DeletedUser

Ziyaretçi
usta klanında başladığım bir dünya. hiç haz etmediğim bir konu sebebi ile savaş ilanı gerçekleşti. iyi olan hakkıyla oynayan başarılı olsun.

Belki bu kez de barbar köyleri usta klanlarını destekler :)

çok güzel tebessüm ediyorsun dostum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Adnan abinin köylerini biz destekliyecez dalabilen dalsın tt2

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Şimdi bu oyunda savaş zevkldiri barbar Bahanedir baahne aranacaksa bir şekilde bulunurdu :) en azından her iki klanda gerekli tedbirlerini şimdiden alırlar başarılar

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Memo kendimi olaycı, agresif, panik ve şizofren hissediyorum kanka :D Halbuki ne kadar şeker bi çocuğum sen biliyorsun :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
Savaş anca iki tarafıda geriye götürür yani hesap silmek kolay değil asker kaçır yağmanı harca taktik budur :) her iki tarafa da başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
goguryo oyununa bak arkadaşım. yine belirteyim ki şu oyunda sevmediğim şeylerden birisi barbar desteği. yapan yapmıştır çoğu klanda oluyor bunlar da biz gerektiğinde kendi arkadaşlarımzı da savunuruz. dün fark etmişssindir bunu.

DeletedUser

Ziyaretçi
jest klanınızın üye ihtiyacını savaşta olduğunuz bir klandan karşılama isteğini de hoşgörü ile karşılıyoruz. gitmek isteyene asla kal demeyiz ama bu daveti gönderen arkadaş kimse şansını başka oyuncularda denesin

DeletedUser

Ziyaretçi
USTA klanıyla w10da uzun bir süre kapışmıştık.. w4 de oynarkende kısa süreliğine REST klanlarında bulunmuştum.. İki klanada başarılar diliyorum.. Raporları bizde buralarda görebilirsek en azından izleyici oluruz..

DeletedUser46266

Ziyaretçi
jest klanınızın üye ihtiyacını savaşta olduğunuz bir klandan karşılama isteğini de hoşgörü ile karşılıyoruz. gitmek isteyene asla kal demeyiz ama bu daveti gönderen arkadaş kimse şansını başka oyuncularda denesin

düşmandan üye çekmeye çalışmak iyide olabilir kötüde:)

DeletedUser41842

Ziyaretçi
goguryo oyununa bak arkadaşım. yine belirteyim ki şu oyunda sevmediğim şeylerden birisi barbar desteği. yapan yapmıştır çoğu klanda oluyor bunlar da biz gerektiğinde kendi arkadaşlarımzı da savunuruz. dün fark etmişssindir bunu.
hım farkettim oyuncunuzu desteklemissiniz umarım oyunun sonuna kadar bir birinizi hep böyle desteklersiniz..

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdilik iyi gidiyoruz. hakaretsiz dalaveresiz bir savaş olması dileğiyle.