ressam12

• Konuyu başlatan DeletedUser69075
  • Başlangıç tarihi

ressam12.

Kılıç Ustası
Rbw klanı oynamayı bilmeyen arkadaş w53 te error klanını topla aynı bölgeye girelim ressam12 yide al yanına anlamıyorum sen kimsinde ağzına rbw klanının adını alabiliyosun.w40 da çöp error hiç birşey yapamazken bütün işlevi rbw deki dostlarımız yaptı boş konuşmayın.bu ressam12 midir her neyse rbw klanını kestim ettim demiş.sana saldırmamamız için ağladın ağladın dokunmadık sonra gece çıkıp vurmuşsun birisini ki rbw ekibinden sadece gentleman ve ben varım oraya makarasına girdik çoluk çocuk kesip kendini övme
Oncelikle burda atıp tutmazsan sevinirim, ben size saldirmayin diye bir sey de demedim elinde kanitin varsa koy buraya, sizin klandan 7-8 kisi agladi bana saldirma diye bende saldirmadim, burda yalan yanlis seyler yazma. Sizin klandan yetkilki iki kisi bana biz wp den klanla gorusecez birbirimize saldirmayalim dedi bu benim talebim degildi sorabilirsin arkadaslarina ;) . Ayıktın mı? Ha keske yakin olsaydin seni de keserdim, ben oyunu oynarken bunlari niye yazmadin sen? Ki discord da da konusuldu bu konu bana 2 gun sonra haberim oldu deme burda bosuna, saldirsaydin madem bukadar buyuk oyuncusun. Elbet denk geliriz yine haydi uzatma simdi oyunda gorelim seni.

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Dostum boş yapma hangi yönetici ile konuştun reyez33 ve Gentleman den başka kimsenin söz sahibi yok 53 e gel denk gelelim bakalım ne yapabiliyorsun

ressam12.

Kılıç Ustası
53 e pre kasmasyaz gelcem, ama oynama ihtimalim olursa ozellikle haber verecem size, haydi kolay gelsin.

ressam12.

Kılıç Ustası
Kiyida kosede tek basima oynayinca ne oldugunu gordun ;) birde ekibimle geldigimi dusun bi hayal et :) Oynamaya gelince özelliikle seni yanıma davet edecem, simdi uzatama hayde.